Osoba trzymająca smartfon z otwartymi aplikacjami w pomieszczeniu.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Majowa aktualizacja Galaxy S23 dotarła do Polski. Oto co zmienił Samsung

2 minuty czytania
Komentarze

Nowa aktualizacja Samsung Galaxy S23 jest już dostępna do pobrania w Polsce. Plik udostępniony przez Samsunga użytkownicy mogą pobrać tradycyjnie z poziomu ustawień telefonu. Tym razem fani technologicznych nowinek mogą jednak być nieco zawiedzeni.

Majowa aktualizacja Galaxy S23

Serwis SamMobile poinformował, że najnowsza aktualizacja dla serii Galaxy S23 dotarła już do Europy. Wcześniej odpowiedni plik został udostępniony w Stanach Zjednoczonych.

Aktualizacja Samsung Galaxy S23. Na zdjęciu Samsung Galaxy S23 w kolorze czarnym, widok z przodu i z tyłu.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Majowa aktualizacja Galaxy S23 jest dostępna do pobrania także w Polsce. Sprawdziliśmy to na przykładzie podstawowego modelu z serii. Rozmiar pliku to 432,82 MB i można go ściągnąć, wchodząc w Ustawienia > Bezpieczeństwo i prywatność > Aktualizacje. Inna opcja to kliknięcie powiadomienia z informacją o dostępności aktualizacji, jeśli się wam ono wyświetliło.

Dlaczego jednak fani technologicznych nowinek mogą być nieco zawiedzeni omawianą aktualizacją? Powód jest prosty: nie wprowadza ona żadnych nowatorskich rozwiązań. Plik zawiera jedynie poprawki zabezpieczeń z 1 maja 2024 roku.

Dbanie o bezpieczeństwo urządzenia jest jednak naprawdę ważne, więc warto pobrać aktualizację. Osoby, które chcą usprawnić swoje codzienne korzystanie z telefonu, mogą dodatkowo zainteresować się tematem funkcji Galaxy AI, które niedawno zostały wprowadzone.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Ile obecnie kosztują smartfony z serii Galaxy S23?

Telefony z serii Galaxy S23 to udane sprzęty, które pojawiały się w naszych rankingach najlepszych smartfonów. Mimo że na rynku są już dostępne modele Galaxy S24, wciąż warto brać pod uwagę poprzednią generację urządzeń.

Samsung Galaxy S23 FE, widok z przodu i tyłu.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Najmniej trzeba zapłacić za Galaxy S23 FE, który kosztuje w sklepach z elektroniką mniej niż 3000 zł. Ceny modelu Galaxy S23 zaczynają się od ok. 3000 zł. Trochę więcej trzeba zapłacić za Galaxy S23+, a najdroższy telefon z serii to Galaxy S23 Ultra, wyceniany na ponad 5000 zł.

Źródło: SamMobile, opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Framesira / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw