Dwa smartfony Samsung znajdujące się na biurku, jeden z ekranem wyświetlającym stronę aktualizacji systemu, drugi z promocją "Try Galaxy", w tle doniczka z zieloną rośliną.
LOKOWANIE PRODUKTU: SAMSUNG

Sprawdź Galaxy AI na własnym smartfonie

Komentarze

Wypróbuj One UI 6.1 dzięki Try Galaxy

Osoba trzymająca smartfon z otwartymi kartami przeglądarki internetowej na ekranie.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Sztuczna inteligencja na smartfonach Samsung debiutowała w styczniu 2024 w serii Galaxy S24. Dzięki darmowej usłudze Try Galaxy praktyczne nowości i system One UI 6.1 sprawdzisz nawet na urządzeniach Apple. O wszystkich szczegółach i moich ulubionych funkcjach mówię w filmie na naszym kanale YouTube, który umieściłem powyżej. Try Galaxy włączysz klikając przycisk.

Galaxy AI trafia na starsze modele

Smartfon umieszczony na różowo-czarnym tle, z ekranem głównym wyświetlającym pogodę i aplikacje, na przykład Galaxy Store i Google Play.
Samsung Galaxy S23, czyli smarton, który dostał Galaxy AI. Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Jeśli chcesz korzystać z Galaxy AI na co dzień, wcale nie musisz kupować najnowszych flagowców. Samsung zaktualizował starsze modele do One UI, dzięki czemu z zaawansowanej edycji zdjęć i innych przydatnych funkcji skorzystasz na małym smartfonie Samsung Galaxy S23. Urządzenia poprzedniej generacji świetnie sprawdzają się w 2024 roku, a są zauważalnie tańsze. Dostępność serii Galaxy S23 sprawdzisz u naszego partnera.

Zdjęcie otwierające: Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Samsung

Motyw