iPad Pro z klawiaturą na białym stole obok opakowań z iPencil i kartonem produktu.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Kontrowersyjny iPad Pro 2024 dostępny w Polsce. Sprzęt w tej cenie budzi spore emocje

2 minuty czytania
Komentarze

Tablet w cenie drogiego komputera? Najnowszy iPad Pro 2024 to produkt od Apple, który może szokować ceną. Zobaczymy, czy parametry technicznego tego sprzętu zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

iPad Pro 2024 dostępny w Polsce – Spis treści

Najmocniejszy tablet Apple w historii

iPad Pro 2024 Monitor i tablet graficzny z wyświetlonymi aplikacjami do tworzenia grafiki cyfrowej, rysowania oraz modelowania 3D.
Fot. Apple / materiały prasowe

Apple iPad Pro M4 Wi-Fi 512 GB w kolorze srebrnym to najnowszy tablet, który oferuje imponującą moc i funkcjonalność. Wyposażony w wyświetlacz Liquid Retina XDR o przekątnej 13 cali, zapewnia wyjątkową jakość obrazu dzięki technologii ProMotion, True Tone i szerokiej gamie kolorów P3.

Tablet napędzany jest przez procesor M4, co gwarantuje niespotykaną wydajność, zarówno w zadaniach codziennych, jak i profesjonalnych. Posiada 512 GB pamięci wewnętrznej, idealnej dla użytkowników potrzebujących dużo miejsca na dane.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

AirPods Max z Action – czy warto było szaleć tak?

Co potrafi nowy iPad Pro 2024?

System operacyjny iPadOS oferuje szeroką gamę funkcji, takich jak wsparcie dla Apple Pencil oraz Magic Keyboard, co czyni go wszechstronnym narzędziem zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Tablet w jasnej obudowie z kolorowym ekranem, wyświetlającym abstrakcyjny motyw.
Fot. Apple / materiały prasowe

Dzięki doskonałemu aparatowi 12 Mpix użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami i nagraniami wideo 4K. Tablet wyposażony jest także w funkcje zabezpieczeń, takie jak Face ID oraz w cztery mikrofony i głośniki zapewniające doskonałą jakość dźwięku. Jest to idealne urządzenie dla osób poszukujących najwyższej klasy technologii w kompaktowym formacie.

Cena za ten sprzęt nie jest najniższa i doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdego będzie stać na takie urządzenie. Jeśli poszukujecie tańszej alternatywy, sprawdźcie nasz ranking tabletów.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: NYC Russ / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw