Smartfon marki Samsung trzymany w dłoni z wyciągniętym rysikiem na tle zieleni ogrodu.
LINKI AFILIACYJNE

Czekasz na rewolucję w Galaxy S25 Ultra? Możesz się rozczarować

2 minuty czytania
Komentarze

Seria Galaxy Ultra od Samsunga to sprzęty oferujące wszystko, co najlepsze w smartfonowym świecie. Niestety nadchodzący Galaxy S25 Ultra prawdopodobnie nikogo nie zaskoczy. Według najnowszych przecieków S25 Ultra będzie dzielił wiele cech z poprzednikiem.

Galaxy S25 Ultra zachowa kluczowe cechy poprzednika

Tylny panel smartfona z trzema obiektywami aparatu i lampą błyskową. Podobnie będzie wyglądał Galaxy S25 Ultra.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Ciekawe przecieki na temat nadchodzącej serii przedstawił niezawodny informator ICE UNIVERSE. Według niego bryła Galaxy S25 Ultra prawdopodobnie mocno się nie zmieni. Smartfon po raz kolejny ma zaoferować 4 aparaty. Według użytkownika platformy X producent nie pozwoli sobie na usunięcie obiektywu 3x. Samsung może jednak zauważalnie go poprawić. Osobiście testowałem model Galaxy S24 Ultra i teleobiektyw z mniejszym przybliżeniem jest najsłabszym punktem urządzenia. Udoskonalenie tego elementu pomoże nawiązać rywalizację z innymi telefonami z dobrym aparatem.

Dłoń trzymająca smartfon na tle zielonych iglastych krzewów. Na ekranie smartfona widoczny ekran główny z ikonami aplikacji i informacją o pogodzie.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Drugą cechą, która ma pozostać niezmieniona, jest przekątna ekranu. 6,8-calowy AMOLED w S24 Ultra robi wrażenie i w mojej ocenie jest to złoty środek. Wyświetlacz jest na tyle duży, że notowanie za pomocą rysika S Pen jest wygodne. Jednocześnie urządzenie jest na tyle kompaktowe, że bez większych problemów powinno się zmieścić w każdej kieszeni spodni.

Co wiadomo o serii Galaxy S25?

Czarny smartfon z potrójnym aparatem umieszczony na zielonej trawie z koniczyną, dostępny w sieci Komputronik.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Dzięki licznym przeciekom o serii Galaxy S25 wiadomo już całkiem sporo. Po raz kolejny Samsung ma zdecydować się na zastosowanie różnych procesorów na europejski rynek. S25 Ultra prawdopodobnie zostanie wyposażony w Snapdragona 8 Gen 4, a pozostałe modele zaoferują najnowszego Exynosa 2500.

Dokładne specyfikacje aparatów nie zostały jeszcze ujawnione, natomiast spodziewane są znaczące ulepszenia. Seria Galaxy S25 może zaoferować jeszcze lepsze narzędzia AI do edycji zdjęć. Smartfony powinny ujrzeć światło dzienne na początku stycznia 2025 roku, a dokładna data zostanie ujawniona kilka tygodni przed premierą. Jeśli nie chcesz czekać, aktualnego flagowca kupisz u naszego partnera.

Źródło: Sammobile, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw