Telewizor stojący na drewnianej szafce z wazonem po prawej stronie. Na ekranie wyświetlany jest krajobraz z polami, wzgórzami i niebem.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Telewizor Samsunga za mniej niż 1000 zł. Idealny do kawalerki lub mniejszego mieszkania

2 minuty czytania
Komentarze

Czy można kupić dobry telewizor Samsunga za mniej niż 1000 złotych? Oczywiście, że tak! Dowodem na to jest model UE32T4302AEXXH, który kupicie między innymi w internetowym sklepie Komputronik. To propozycja idealna do kawalerki lub mniejszego mieszkania.

Telewizor Samsunga do kawalerki – kosztuje mniej niż 1000 złotych

Strona produktu telewizora Samsung UE32T4302AEXXH na stronie Komputronik, z ceną 982 zł oraz szczegółami technicznymi i opcjami zakupu.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Nie każdy telewizor Samsunga musi mieć 65 cali i kosztować kilka wypłat. Popularny koreański producent w swojej ofercie ma także mniejsze i tańsze jednostki, które idealnie mogą wpasować się w wystrój kawalerki lub małego mieszkania, gdzie niekoniecznie musimy znaleźć przestrzeń na ogromny sprzęt.

Jeśli sami poszukujecie mniejszego, aczkolwiek jakościowego telewizora z pewnością zainteresuje was model Samsung UE32T4302AEXXH, który w internetowym sklepie Komputronik kupicie już za mniej niż 1000 złotych. Co więcej, rozkładając zakup na wygodne raty, możecie płacić nawet 28,15 zł miesięcznie, a sprzęt koreańskiej firmy odebrać już teraz.

Nieduży, ale z ogromnymi możliwościami

Telewizor Samsung z włączonym krajobrazem na ekranie.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Co potrafi tani telewizor Samsunga? Okazuje się, że w tym przypadku mimo niewysokiej ceny użytkownicy otrzymują wszystko, co najlepsze zamknięte w 32 calach. Oto specyfikacja omawianego właśnie sprzętu:

PARAMETRYSZCZEGÓŁY
Przekątna ekranu32 cale (80 cm)
Rozdzielczość nominalna1366 x 768 pikseli (HD Ready)
Częstotliwość odświeżania60 Hz
Współczynnik płynności obrazu900
Smart TVtak
System operacyjnyTizen
Liczba złączy HDMI2
Moc głośników2 x 10W
System dźwiękuDolby Digital Plus

Najważniejsze jednak, że 32-calową propozycję od Samsunga chwalą sobie jej stali użytkownicy. W internetowym sklepie Komputronika znajdziemy bowiem następujące opinie:

Zakup był strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobra jakość obrazu za nieduże pieniądze.

Opinia ze sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

Super sprzęt, polecam zakup.

Opinia ze sklepu Komputronik (pisownia oryginalna)

Osoby, które są zainteresowane zakupem nowego telewizora, jednak ostatecznie wolą postawić na znacznie większy rozmiar odsyłam do naszego zestawienia z najlepszym TV 65 cali.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik, zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw