AI Teammate dołączy do twojego spotkania firmowego

1 minuta czytania
Komentarze

Wirtualny asystent AI Teammate może uczestniczyć w naszych spotkaniach w pracy. Będzie działał jak nasz kolejny współpracownik i pomagał tak, jakby siedział z nami na spotkaniu od samego początku. Zintegrowany z chatami Google wirtualny asystent może stać się naszym prawdziwym sprzymierzeńcem w pracy.

AI Teammate zastąpi kolegę z biurka obok

Fot. Google / zrzut ekranu

Stworzony przez Google wirtualny asystent AI jest w stanie szybko udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Tym samym osoby, które np. dopiero co dołączają do spotkania, mogą szybko za pomocą sztucznej inteligencji otrzymać podsumowanie tego, co wydarzyło się do tej pory.

Więcej AI w portfolio Google

Coraz więcej aplikacji firmy Google będzie zyskiwało dostęp do sztucznej inteligencji. Niezależnie od tego, czy chcemy czy nie. Oczywiście taki wirtualny asystent będzie pomocny, więc warto obserwować, jak dalej będzie on rozwijany. AI Teammate będzie oczywiście można modyfikować do swoich potrzeb, by odpowiadał temu, co rzeczywiście może nam się przydać. Warto też przeczytać o tym, jak Gemini zmieni system Android, wpłynie na korzystanie z Gmaila czy w końcu na samą wyszukiwarkę Google.

Źródło: Google. Zdjęcie otwierające: Google / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw