Switch Lite z ładowaniem bezprzewodowym
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Nintendo Switch Lite w pakiecie z jedną z lepszych gier ostatnich lat. Cena? Poniżej 1000 zł

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli należycie do grona graczy, którzy uwielbiają otaczać się nowymi sprzętami, w internetowym sklepie Komputronika znajdziecie świetną okazję. Mowa tu o zestawie, na który składa się Nintendo Switch Lite oraz świetnie przyjęta gra Animal Crossing: New Horizons. Co najlepsze, cena takiego pakietu nie przekracza 1000 złotych!

Nintendo Switch Lite w zestawie – świetna oferta Komputronik

Konsola Nintendo Switch Lite w kolorze koralowym w zestawie z grą Animal Crossing: New Horizons, wyświetlona na stronie sklepu internetowego Komputronik.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Jeśli tuż po świętach wielkanocnych chcielibyście sprawić sobie nową przenośną konsolę – w internetowym sklepie Komputronik czeka na was bardzo atrakcyjny zestaw. Mowa tu o konsoli Nintendo Switch Lite w wersji kolorystycznej coral wraz z grą Animal Crossing: New Horizons. Ta produkcja Nintendo jest uznawana za jedną z najlepszych gier ostatnich lat, co sprawia, że zestaw wygląda wyjątkowo korzystnie.

W związku z tym osoby, które zainteresowała tą ofertą, odsyłam do internetowego sklepu Komputronik. Sam zestaw kosztuje mniej niż 1000 złotych, co jedynie zachęca do zakupu, zwłaszcza teraz, gdy czekamy na premierę Nintendo Switch 2.

Zwiastun gry Animal Crossing: New Horizons.

Specyfikacja konsoli Nintendo Switch Lite

  • Ekran – 5.5-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli;
  • Wymiary – 91.1mm x 208mm x 13.9mm (wysokość x szerokość x grubość);
  • Waga – około 275 gramów;
  • Procesor – układ SoC oparty na architekturze NVIDIA Tegra;
  • Pamięć – 32 GB;
  • Bateria – wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 3570 mAh, zapewniająca od 3 do 7 godzin gry w zależności od obciążenia i używanych ustawień;
  • Sterowanie – kontrolery Joy-Con.
Pięć konsol Nintendo Switch Lite w różnych kolorach (niebieski, czerwony, żółty, szary, turkusowy) ułożonych w rzędzie na tle w odpowiadających kolorach.
Fot. Nintendo / materiały prasowe

Tymczasem osoby, które stawiają na PC-ty i nieco bardziej stacjonarną rozgrywkę odsyłam do naszego tekstu związanego z najlepszymi darmowymi grami na Steam. Z kolei, jeśli chcielibyście spojrzeć w przyszłość gamingu, zapraszam do zapoznania się z naszymi innymi poradnikami. Mowa tu o kodach do GTA VIkodach do Wiedźmina 4 oraz kodach do The Sims 5.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Nintendo / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw