Uśmiechnięta kobieta w słomkowym kapeluszu i brązowym kostiumie kąpielowym leży na plaży używając smartfona.
LOKOWANIE PRODUKTU: PLUS

Nowy smartfon nie musi być ogromnym wydatkiem. Wystarczy skorzystać z wakacji od rat

5 minut czytania
Komentarze

Smartfon w dzisiejszych czasach to urządzenie, które potrafi zastąpić nam mnóstwo innych sprzętów. To nasze centrum rozrywki i multimediów, finansów i bankowości, a także po prostu organizer i wiele innych. W ten sposób coraz rzadziej decydujemy się na zakup laptopów, nie mówiąc o komputerach typu PC, a jak się bliżej przyjrzeć, to również telewizorów. Dlatego warto mieć pewność, że inteligentny telefon, który nosimy w kieszeni, spełnia nasze wymagania. Jeśli nie, to zdecydowanie warto pomyśleć o nowym modelu. Aktualnie nie macie wolnej gotówki? Spokojnie, to żaden problem, o czym się przekonacie, gdy tylko poznacie najnowszą ofertę Plusa, czyli Wakacje od rat.

Wakacje od rat, czyli ciesz się nowym smartfonem już dzisiaj

Plus wystartował z nową ofertą, w ramach której nie musimy od razu płacić raty za nowego smartfona. Możemy kupić nowe urządzenie, ale zacząć je spłacać w wygodnych ratach dopiero po 6 miesiącach. Koszt sprzętu możemy rozłożyć na 12, 24 lub 36 rat, a pierwszą z nich uiścić właśnie po pół roku. Wszystko po to, aby nie nadwyrężać budżetu domowego i jednocześnie móc cieszyć się ze swojego wymarzonego smartfona. W ramach promocji Plus wyróżnił trzy specjalne modele, które już za moment poznacie bliżej.

Jednak co należy zrobić, aby skorzystać z oferty Wakacje od rat? Nic prostszego, gdyż wystarczy:

  1. Wybrać swój wymarzony smartfon z usługą Serwis Urządzenia Premium 24,
  2. Podpisać umowę abonamentową.

Wspomniana usługa Serwis Urządzenia Premium 24 pozwala bez najmniejszych obaw korzystać z nowego smartfona. Nie musimy martwić się o zalanie telefonu lub rozbicie wyświetlacza, gdyż wszelkie usterki zostaną szybko naprawione. Co ważne, to fakt, że cały proces przebiega bez zbędnych pytań i niepotrzebnej papierologii. Wszystko może zostać zorganizowane online, a kurier odbierze uszkodzony telefon i przywiezie go od razu po serwisie pod dogodny nam adres. Jeśli preferujemy paczkomaty, to również one obsługiwane są dla naszej wygody.

Trzy modele w wyjątkowych cenach

Fot. Plus

Pierwszym urządzeniem, które warto poznać w ramach promocji Wakacje od rat, jest Xiaomi Redmi Note 13 5G. To kolejna generacja smartfona z serii, która odegrała istotną rolę w rozwoju marki. W końcu mówimy o telefonie, który niejako pokazał nam, że w niskiej cenie możemy oczekiwać naprawdę wiele. W przypadku Redmi Note 13 5G docenimy przede wszystkim świetnej jakości wyświetlacz, który docenią fani multimediów. Sama budowa smartfona nawiązuje do dużo droższych urządzeń, a to wszystko zwieńcza udany aparat.

Nowi klienci mogą kupić Xiaomi Redmi Note 13 5G za łącznie 1099 złotych w rozłożeniu na 12 rat 0%. Oznacza to, że w żaden sposób nie przepłacamy w momencie, gdy decydujemy się na Wakacje od rat w Plusie.

Fot. Plus

Kolejna propozycja, obok której ciężko przejść obojętnie, to Samsung Galaxy A25 5G. Koreańczycy klasycznie dla siebie przygotowali smartfon, który stawia na sprawdzone rozwiązania i doskonale wpisuje się w autorski ekosystem. To właśnie świetne i aktualne oprogramowanie stanowi jedną z kluczowych zalet tej propozycji. Do tego dodajmy bardzo dobre możliwości foto-wideo, które możliwe są za sprawą aparatu z optyczną stabilizacją obrazu. Całość prezentowana jest na zaawansowanym technologicznie wyświetlaczu.

Podobnie jak Redmi, tak samo Samsung Galaxy A25 5G czeka na nas w ofercie Plusa z ceną 1099 złotych, którą możemy rozłożyć na wygodne i odroczone raty.

Fot. Plus

Trzeci smartfon to kolejny hit, choć już dla bardziej wymagających. Mowa o motoroli edge 40 neo 5G, czyli propozycji, która przede wszystkim cieszy oko swoim designem. Smukła i lekka obudowa dostępna jest w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, co docenimy także pod wodą za sprawą wodoszczelności (certyfikat IP68). Nasz wzrok będzie też zachwycony, gdy spojrzymy na jakość obrazu oferowaną przez jasny wyświetlacz. Z kolei uszy docenią donośnie i dobrze brzmiące głośniki stereo. To wszystko zgrywa się w ramach systemu, który oferuje bardzo ciekawe dodatki. W końcu na pokładzie znalazła się m.in. funkcja Ready For, która pozwala zamienić smartfona w komputer po podłączeniu go do większego ekranu.

Cena motoroli edge 40 neo 5G sprowadza się do 1699 złotych, którą oczywiście rozłożymy na np. 12 rat 0% bez obaw, że przepłacamy.

Dwa abonamenty w cenie jednego

Skoro już kupujemy smartfona, to warto poznać atrakcyjny abonament, z którego szczególnie ucieszą się pary lub po prostu osoby szukające oferty z dwoma numerami. Promocja Plusa pozwala przez rok korzystać z dwóch abonamentów w cenie jednego. Za 69 złotych miesięcznie z rabatami mamy dwa numery z nielimitowanymi rozmowami i wiadomości, a do tego 240 GB pakietu internetowego do podziału. Naturalnie wszystko śmiga w ramach sieci 5G.

Plus docenia stałych klientów

wakacje od rat plus
Fot. Plus

Wcześniej wspomniałem o trzech smartfonach, które dostępne są w ramach oferty Wakacje od rat. Niemniej jeśli już jesteście klientami Plusa, to nie musicie ograniczać się wyłącznie do wymienionych propozycji. Regularnie spłacając abonament od przynajmniej 6 miesięcy, możecie skusić się na dowolny telefon spośród ponad 80 modeli w ofercie zielonego operatora, więc ewidentnie mamy w czym wybierać. Tych znajdziemy ponad 80, więc ewidentnie mamy w czym wybierać.

W ten sposób Wakacje od rat w ofercie Plusa pozwalają cieszyć się nowym urządzeniem, za które zaczniemy płacić za 6 miesięcy. Czy już wiecie, który smartfon jest dla Was najlepszy?

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Plus

Motyw