Czarny smartwatch Samsung Galaxy Fit 3 z wyświetlaczem pokazującym czas i wskaźniki aktywności na tle w odcieniach niebieskiego z zielonymi liniami świetlnymi.

Samsung Galaxy Fit 3 w specjalnej ofercie u jednego z operatorów. Oto ile można oszczędzić

2 minuty czytania
Komentarze

Samsung Galaxy Fit 3 to kolejna opaska sportowa, która dołącza do oferty operatora Plus GSM. Jest to o tyle ciekawa propozycja, że wypełniając odpowiednie zgłoszenie, możemy otrzymać 80 złotych zwrotu po zakupie urządzenia (obowiązuje do 10 marca). Sprawdzamy więc specyfikację sprzętu, warunki oferty operatora oraz proces otrzymania zwrotu.

Samsung Galaxy Fit 3 – specyfikacja urządzenia

pudełka z opaskami samsung galaxy fit 3
Fot. SamMobile.com

Choć o Samsung Galaxy Fit 3 pisaliśmy już przy okazji premiery opaski, nie było jeszcze możliwości, by podzielić się pełną specyfikacją sprzętu.

  • Wyświetlacz: 1,6″, AMOLED o rozdzielczości 256 × 402
  • Funkcje: śledzenie rytmu snu, monitorowanie poziomu tlenu we krwi, 100 rodzajów treningu, pomiar tętna, poziom stresu, śledzenie cyklu menstruacyjnego, wykrywanie upadku, alarmowe SOS, lokalizacja zagubionego smartfonu;
  • Certyfikaty: 5ATM, IP68;
  • Czujniki: Akcelerometr, żyroskop, optyczny czujnik tętna, barometr, czujnik światła;
  • Bateria: 208 mAh, zasilanie do 13 dni;
  • Waga: 18,5 g.

Samsung Galaxy Fit 3 – oferta w Plus GSM. Jak otrzymać 80 złotych zwrotu?

Trzy inteligentne zegarki Samsung Galaxy Fit 3 w różnych kolorach, wyświetlające funkcje monitorowania snu, krokomierza i tętna.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Opaska sportowa jest dostępna w Plus GSM za 280 złotych, co nie odbiega zbytnio od oficjalnej ceny koreańskiego producenta (279 złotych). Klienci sieci mogą jednak skorzystać z oferty ratalnej, płacąc złotówkę na początek i później 23,17 złotych w 12 ratach.

Wspomniane na początku 80 złotych można otrzymać, jeżeli kupimy Samsung Galaxy Fit 3 maksymalnie do 10 marca 2024 r (promocja zakończona). Następnie należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym załączamy:

  • dowód zakupu (paragon);
  • zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym;
  • zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.

Jeżeli wszystko zrobimy prawidłowo, przelew o wartości 80 złotych zostanie wykonany w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Zdjęcie otwierające: Plus / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw