samsung galaxy fit2 recenzja test
LINKI AFILIACYJNE

Samsung Galaxy Fit 3 bez tajemnic. Znamy dokładną specyfikację i polską cenę opaski

2 minuty czytania
Komentarze

Samsung Galaxy Fit 3 to najnowsza opaska sportowa koreańskiego producenta, która w niedalekiej przyszłości powinna mieć swoją premierę. Po ostatnich przeciekach wszystkie najważniejsze dane dotyczące urządzenia są już znane.

Samsung Galaxy Fit 3. Specyfikacja

samsung galaxy fit 3 grafika
Fot. Thetechoutlook.com / materiały prasowe

W internecie pojawiły się materiały producenta dotyczące opaski Samsung Galaxy Fit 3. Urządzenie nie ma już przed nami tajemnic. Znamy jego dokładną specyfikację.

Nowy smartband koreańskiej firmy będzie wyposażony w 1,6″ ekran AMOLED o rozdzielczości 256 x 402 px. Urządzenie ma mieć szkło 2,5D na froncie, aluminiową tarczę oraz silikonowy pasek. Samsung przewidział niemal całkowicie dotykową obsługę opaski. Galaxy Fit 3 będzie wyposażony tylko w jeden fizyczny przycisk na prawym boku.

Opaska ma być wodoodporna (IP68) oraz mieć baterię o pojemności 208 mAh, co według producenta pozwoli korzystać z urządzenia na jednym ładowaniu do 13 dni. Pamięć to zaś 16 + 256 MB. Przewidziano 101 trybów sportowych. Do tego dochodzą funkcje niezwiązane bezpośrednio z aktywnością fizyczną, m.in. SOS oraz szybkie odpowiadanie na wiadomości.

samsung galaxy fit 3 grafika ze specyfikacją
Fot. Thetechoutlook.com / materiały prasowe

W porównaniu do Galaxy Fit 2 nowy model będzie wyposażony m.in. w o 0,5″ większy ekran o innym kształcie, aluminiową kopertę zamiast plastikowej, o 11 trybów sportowych więcej oraz bardziej zaawansowaną analizę snu. Będzie więcej dostępnych motywów tarcz oraz nowe funkcje (m.in. SOS, dwustronna funkcja odnajdywania urządzenia). Niestety z ujawnionych danych nie wynika, by Galaxy Fit 3 miał być modelem wyposażonym w NFC oraz GPS.

Polska cena Samsung Galaxy Fit 3

Oficjalnie polska cena Galaxy Fit 3 nie została jeszcze potwierdzona, jednak portal Tabletowo.pl ustalił, że za opaskę trzeba będzie zapłacić 279,99 zł. To informacje od jednego ze sklepów. Przypomnijmy – za Galaxy Fit 2 tuż po premierze należało zapłacić 209 zł.

Jak na obecne ceny opasek sportowych cena nie wydaje się bardzo wygórowana, choć trzeba zaznaczyć, że w budżecie do 300 zł można już znaleźć pojedyncze modele z obsługą NFC. Niemniej Galaxy Fit 3 może być ciekawym dopełnieniem zestawu np. dla osób, które posiadają już smartfon Samsung.

Źródło: sammobile, thetechoutlook, tabletowo. Zdjęcie otwierające: Łukasz Pająk / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw