Smartfon leżący na szarym podłożu z kolorową, graficzną tapetą na ekranie i widocznymi ikonami aplikacji w górnym rogu.
LINKI AFILIACYJNE

Specyfikacja ASUS Zenfone 11 Ultra ujawniona. Do złudzenia przypomina popularny model

2 minuty czytania
Komentarze

Specyfikacja ASUS Zenfone 11 Ultra przestała być tajemnicą za sprawą odkrycia jednego z użytkowników Reddita, który odnalazł informację o nowym telefonie w… aktualizacji przewidzianej dla modelu ROG Phone 8. Smartfon Zenfone 11 Ultra będzie miał parametry, na które nie sposób narzekać, ale część osób i tak może poczuć się zawiedziona.

Specyfikacja ASUS Zenfone 11 Ultra

smartfon specyfikacja asus zenfone 11 ultra
Fot. X / evleaks

Nowy telefon ASUS będzie wyposażony w 6,78″ ekran AMOLED z maksymalnym odświeżaniem 144 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, do 16 GB RAM-u LPDDR5X oraz do 512 GB pamięci wewnętrznej UFS 4.0. Producent przewidział akumulator o ponadprzeciętnej pojemności 5500 mAh oraz ładowanie 65 W (i 15 W ładowanie bezprzewodowe).

Specyfikacja aparatów w omawianym modelu prezentuje się następująco:

  • główny: 50 MP Sony IMX890, gimbal OIS;
  • szerokokątny: 13 MP, 120 stopni;
  • teleobiektyw: 32 MP, 3x zoom optyczny, OIS;
  • przednia kamerka: 32 MP.

Do wyboru będzie pięć wariantów kolorystycznych, a na wyposażeniu telefonu nie zabraknie wejścia słuchawkowego oraz głośników stereo.

Tłumaczenie: Zdjęcia i specyfikacja ASUS Zenfone 11 Ultra wyciekły przed premierą.

Parametry telefonu wyglądają na naprawdę bardzo mocne, w czym zatem problem? Specyfikacja ASUS Zenfone 11 Ultra jest pod wieloma względami bardzo zbliżona do tej z modelu ROG Phone 8 Pro. Różnica tkwi w nieco mniejszej (choć wciąż bardzo wysokiej) częstotliwości odświeżania ekranu – 144 Hz konta 165 Hz.

Seria ASUS ROG Phone 8

Specyfikacje telefonów z serii ASUS ROG Phone 8 świadczą o tym, że należą one do najlepszych smartfonów na rynku pod względem zastosowanych podzespołów. Świadczą o tym takie cechy, jak procesor Qualcomm Snaodragon 8 Gen 3 oraz duża pamięć RAM (od 12 do nawet 24 GB).

Nasza recenzja ASUS ROG Phone 8 Pro Edition pozwoli Wam dowiedzieć się, jak w praktyce działa ten bardzo wydajny model.

Źródło: sparrowsnews. Zdjęcie otwierające: Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.