Gamer w słuchawkach grający w grę komputerową na turnieju e-sportowym, w tle ekrany z wyświetlaną rozgrywką, dzięki sprzętowi zakupionemu podczas Black Weeks.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Gamingowe Black Weeks w lutym. Komputronik odpalił mocną promocję dla graczy

2 minuty czytania
Komentarze

Black Weeks najwyraźniej nie muszą się odbywać w listopadzie. Komputronik zaprzecza wszelkim prawom natury i odpala mocną promocję dla graczy, pomimo początku 2024 roku. Oferta jest przepełniona akcesoriami dla graczy, dlatego też przyjrzyjmy się, co właściwie można kupić w obniżonych cenach.

Gamingowe Black Weeks to przekrój akcesoriów dla graczy pecetowych

Wnętrze komputera PC z podświetleniem LED, w tym czerwone oświetlenie wentylatora chłodzenia i niebieskie paski świetlne wokół pamięci RAM oraz na płycie głównej z logo GIGABYTE.
Fot. Sadshah. / Unsplash

Gamingowe Black Weeks to idealna okazja szczególnie dla osób, które są w trakcie budowania nowego peceta. Na przecenach znajdziemy pełną gamę procesorów Intela, zasilaczy od bequiet!, czy też monitorów gamingowych, pozwalających wyświetlać gry w znacznie wyższych częstotliwościach odświeżania, niż typowe 60 Hz znane z konsol.

Jeżeli jednak potrzebujecie czegoś mniejszego, na promocji pojawiły się także słuchawki firmy HyperX, Corsair czy też Logitech. Nie zabraknie klawiatur (Razer, HyperX, Corsair, Krux), oświetlenia gamingowego lub kierownic od Thrustmastera, gdy preferujecie najwyższą jakość wyścigowych zawodów na wirtualnych torach, np. w Gran Turismo 7 na PlayStation VR2.

Gotowe zestawy komputerowe także są dostępne

Obraz przedstawia czarną obudowę komputera stacjonarnego Komputronik Infinity X510 z trzema widocznymi fioletowymi wentylatorami LED na froncie, umieszczony na stronie internetowej sklepu Komputronik z zaznaczonymi specyfikacjami technicznymi, takimi jak procesor Intel i5-10400F, karta graficzna GeForce RTX 4060, opcje pamięci RAM i pojemności dysku twardego.
Fot. Komputronik / własny zrzut ekranu

Nie każdy jednak ma czas na zbudowanie własnego, wymarzonego zestawu komputerowego. Jest to oczywiście zrozumiałe, dlatego Komputronik pozwala również na zakupienie gotowego peceta. Ich ceny mieszczą się w przedziale od ok. 2600 złotych do nawet 28 tys. złotych, oczywiście w zależności od naszych potrzeb.

Zaletą wybrania gotowego komputera jest zarówno oszczędność czasu, jak i pełna elastyczność w wyborze podzespołów. Najłatwiej posortować dostępne urządzenia pod kątem karty graficznej, która jest pożądana w naszym pececie. Niektórym wystarczy przecież możliwość komfortowej zabawy w 1080p, a inni nie zgadzają się na mniejszą rozdzielczość niż 4K. Ważne jest jednak, by mieć wybór, a z tym nie ma żadnego problemu, nie tylko podczas trwania promocji.

Zdjęcie otwierające: Florian Olivo / Unsplash

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik