Nowoczesny telewizor smart TV Samsunga z płaskim ekranem wyświetlający abstrakcyjną grafikę w odcieniach różu i błękitu, na jednolitym tle o gradientowych barwach od różowego do błękitu.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Smart TV od Samsunga z 4K w cenie poniżej 1500 zł

2 minuty czytania
Komentarze

Ci, którzy szukają Smart TV z 4K, a nie chcą jednocześnie wydawać zbyt dużo, powinni zainteresować się modelem Samsung UE43CU7172. To sprzęt, który nie tylko możemy kupić za mniej, niż 1500 złotych, ale też skorzystać z jego całkiem rozbudowanych możliwości. Sprawdźmy, co oferuje dokładnie.

Smart TV Samsung UE43CU7172

Telewizor Samsung Crystal UHD z ekranem o przekątnej 43 cale, wyświetlającym obraz w technologii 4K, prezentowany na stronie sklepu Komputronik.
Fot. Komputronik, zrzut ekranu

Nie zawsze musimy zastanawiać się, jaki telewizor 55-calowy kupić, ponieważ szukamy akurat czegoś trochę mniejszego. I tutaj warto spojrzeć przychylnym okiem na odbiornik w rozmiarze 43 cali, a konkretniej model UE43CU7172. Tak naprawdę to znajdziemy tutaj wszystko, czego można wymagać od sprzętu, który posłuży nam do oglądania telewizji czy nawet streamingów. Stosunkowo niewielki rozmiar pozwoli także na to, by telewizor umieścić np. w kuchni czy w pokoju dziecka.

Główne cechy telewizora UE43CU7172

Dwa telewizory Samsung UE43CU7172 z włączonymi ekranami pokazującymi abstrakcyjną grafikę w odcieniach różu i niebieskiego, postawione na podłodze z odbiciem, na tle o gradientowej barwie od różu do błękitu.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Model UE43CU7172 oferuje rozdzielczość 4K UHD (3840×2160 pikseli, odświeżanie 60 Hz), a do tego dochodzi także wsparcie dla HDR. Warto dodać, że telewizor został wyposażony w nowoczesny procesor Crystal 4K. Ten odpowiada za skalowanie treści, a to oznacza, że materiały z gorszą rozdzielczością, będą wyświetlane na ekranie w jakości zbliżonej do 4K. Do tego dochodzi także korekcja kolorystyczna sprawiająca, że sam obraz będzie po prostu „żywszy”. Telewizor wyposażony jest oczywiście w nowoczesne oprogramowanie Tizen. To oznacza, że będziemy mogli korzystać z aplikacji takich, jak np. Netflix, Disney+ czy Amazon Prime Video. Nie zabrakło oczywiście dekodera naziemnej telewizji cyfrowej oraz całkiem sensownych głośników (2×10 W).

Telewizor możemy połączyć z siecią, korzystając z modułu Wi-Fi, a na pokładzie znalazło się miejsce jeszcze na 3 złącza HDMI oraz jedno USB. W takiej cenie to naprawdę sporo. Więc jeżeli ktoś szukał tańszego telewizora oferującego rozdzielczość 4K, to model UE43CU7172 może być dla niego dobrym wyborem. Jeżeli interesują nas urządzenia z większą przekątną ekranu, polecamy zapoznać się z zestawieniem, jaki 65-calowy telewizor kupić.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.