Telewizor na komodzie wyświetlający zdjęcie krajobrazu z polami i skalistymi wzgórzami, obok mała roślina i wazon z kwiatami.
LINKI AFILIACYJNE

Telewizor Samsunga poniżej 1000 zł. Za takie pieniądze oferuje wyjątkowo dużo

2 minuty czytania
Komentarze

Telewizor Samsunga może być wasz za mniej, niż 1000 złotych. Oczywiście nie piszemy tutaj o najnowszych modelach z obsługą 4K, a o bardziej podstawowym modelu w ofercie producenta. Nie oznacza to, że nie warto się nim zainteresować, ponieważ mamy tutaj całkiem sensowną ofertę cenową. Dodatkowo sam telewizor Samsunga ma całkiem ciekawą specyfikację, a szczególnie biorąc pod uwagę to, ile przyjdzie nam teraz za niego zapłacić.

Telewizor Samsunga poniżej 1000 zł

telewizor Samsunga na białym tle
Fot Samsung materiały producenta

Nie zawsze jest tak, że szukamy 55-calowego lub 65-calowego telewizora, ponieważ czasem potrzebujemy czegoś mniejszego np. do pokoju dla dziecka czy „na działkę”. I tutaj przydatny może być właśnie telewizor Samsunga UE32T4302AKXXH. Mowa tutaj o 32-calowym odbiorniku z matrycą LED, który oferuje rozdzielczość HD Ready, czyli 1366×768 pikseli. Do oglądania telewizji (mamy na pokładzie odpowiedni dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej) czy nawet nowości na Netflix powinien sprawdzić się całkiem nieźle. Sprzęt jest wyposażony też w system Smart TV od Samsunga, czyli Tizen, który pozwala na uruchamianie najpopularniejszych aplikacji dostępnych na rynku.

Mamy tutaj także wsparcie dla HDR, więc jakościowo obraz powinien być satysfakcjonujący dla większości odbiorców. Dodatkowo telewizor korzysta z funkcji Ultra Czystego Obrazu, gdzie eliminowane są szumy oraz zakłócenia obrazu. Ciekawą opcją jest również to, że możemy korzystać z opcji AirPlay 2, czyli przesyłania treści ze smartfona od Apple bezpośrednio na telewizor. Dodatkowo możemy korzystać z funkcji, która pozwala na zarządzanie urządzeniami podłączonymi do Smart Things. Telewizor mógłby więc posłużyć jako główny HUB do zarządzania całym domem.

Samsung UE32T4302AKXXH to więc dość podstawowy model, ale jak widać powyżej, ma całkiem dużo do zaoferowania. Szczególnie w tym przedziale cenowym. Jeszcze niedawno telewizor kosztował około 150 złotych więcej, niż teraz, więc tym bardziej warto się nim zainteresować. Jeżeli jednak szukacie czegoś większego i z lepszą specyfikacją, sprawdźcie też 55-calowy telewizor od LG, który obecnie też możecie kupić taniej.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.