Nowe drukarki z linii Smart Tank. Producent stawia na dolewki

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli chcecie wybrać drukarkę do użytku domowego, macie spory problem, którym jest zbyt duży wybór. I nie chodzi tylko o producenta czy markę. Są przecież drukarki laserowe lub atramentowe (popularne „plujki”), są proste urządzenia do wydruków lub rozbudowane kombajny drukująco-skanująco-kopiujące, są drukarki na różne formaty i rodzaje papieru, drukujące w kolorze lub w czerni, nie wspominając o zewnętrznej formie i kolorystyce tych urządzeń.

Drukarki z dolewanym tuszem

Wśród nich coraz większą popularność zdobywa jeden rodzaj — drukarki z systemem stałego zasilania tuszem (CISS). Jest to rodzaj drukarek atramentowych (zwanych w tym przypadku „dolewkami”), które wykorzystują pojemniki z tuszem zamiast tradycyjnych kartridży. Dzięki temu obniżają się koszty eksploatacji, uzyskuje się lepszą wydajność i jakość druków.

Co więcej, obsługa tych urządzeń jest banalnie prosta i w każdym momencie można sprawdzić, ile zostało tuszu dla każdego koloru. To naprawdę świetne rozwiązane dla osób, które drukują dużo i nie ograniczają się tylko do wydruków czarno-białych.

HP z nowościami w linii Smart Tank

Jak twierdzi producent, wydajność i efektywność to wyróżnik nowych drukarek z linii HP Smart Tank, które wykorzystują opisany system CISS. Najnowsze modele w ofercie HP w tej linii to: HP Smart Tank 580, HP Smart Tank 670 oraz HP Smart Tank 750.

Urządzenia z tej linii są wyposażone w zaawansowaną technologię HP Thermal Inkjet, która gwarantuje precyzyjność druku. Potrafią one wydrukować do 18 000 stron w czerni oraz do 8000 stron w kolorze z zestawu startowego.

Mają intuicyjne panele dotykowe, a najwyższe modele wyposażono w funkcję automatycznego druku dwustronnego (Duplex) oraz automatyczny podajnik dokumentów (ADF).

Drukarki oferują szereg opcji łączności, w tym Wi-Fi z funkcją samonaprawy, USB oraz Bluetooth, które umożliwiają drukowanie z różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony czy tablety. Z kolei, dzięki funkcji Print Anywhere w aplikacji HP Smart, drukowanie możliwe jest dosłownie z dowolnego miejsca.

Jeśli zamierzacie zainwestować w drukarkę do domu lub do biura, to oferta HP zdecydowanie prezentuje się zachęcająco. Sprawdźcie też nasz ranking drukarek z dolewanym tuszem oraz tych, których cena nie przekracza 500 złotych. Zerknijcie też na nasze inne zestawienia: Tania drukarka z tanimi tuszami – jaką wybrać? oraz Tanie drukarki. Ranking modeli niedrogich w eksploatacji – dla studenta i do domu.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.