iPhone 15 Pro nowości apple

iPhone 15 to rozczarowanie, nie ma w nim żadnej innowacji. Tak przynajmniej twierdzi szef Honora

2 minuty czytania
Komentarze

Pamiętacie smartfon-torebkę, którą Honor zaprezentował podczas berlińskich targów IFA? Chodzi o innowacyjny model Honor V Purse, który debiutuje właśnie w swojej ojczyźnie. Z uwagi na to wydarzenie szef firmy pojawiał się w mediach, opowiadając o nowym produkcie… oraz o konkurencji.

Seria iPhone’ów 15 rozczarowuje — tak uważa CEO Honora, George Zhao Ming, w niedawnym wywiadzie dla mediów. Na pytanie dotyczące serii iPhone 15 Zhao przyznał, że miał rację, nie mając żadnych oczekiwań w stosunku do nowej odsłony smartfonów od Apple. Ming dodał, że Apple zawsze był liderem w branży smartfonów, ale teraz wszystko się zmienia. Trendy nie opierają się wyłącznie na poprawie wydajności i aparatów — innowacje powinny pojawiać się też w innych aspektach rozwoju produktu i muszą wybiegać w przyszłość.

Źródło: mydrivers.com

Tak jak najnowszy produkt producenta — przypomnijmy, że niedawno Honor zaprezentował model V Purse, który będzie pierwszym smartfonem składanym na zewnątrz. Firma określa to urządzenie jako kamień milowy w stylu i innowacyjności. Tymczasem reputacja Apple jako lidera w branży smartfonów słabnie. Zwłaszcza w zakresie formy smartfonów, której amerykański producent od lat nie modyfikuje, podczas gdy wielu producentów oferuje składane smartfony, i to w kolejnych już generacjach.

Nowego iPhone’a określił jako drobną poprawkę i stwierdził, że biorąc pod uwagę szumne zapowiedzi przed premierą, poczuł się trochę rozczarowany. Niemniej powiedział także, że iPhone 15 niewątpliwie będzie się dobrze sprzedawał, mimo, że nie ma w niej zbyt wielu innowacji. My również nie mamy wątpliwości, że tak będzie — mimo wysokiej ceny nowych smartfonów.

Źródło: HuaweiCentral

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw