salon t-mobile z logiem marki i dużymi oknami

T-Mobile da ci kilkadziesiąt złotych. Pokazuję, jak skorzystać z promocji

2 minuty czytania
Komentarze

Magentowy operator zachęca klientów do korzystania ze swojej aplikacji, jak tylko może. Tym razem, próbuje to zrobić przez współpracę z Uber Eats, popularnym pośrednikiem w dostawach jedzenia z restauracji. Promocja jest o tyle warta uwagi, że możecie dzięki niej zaoszczędzić nawet 60 złotych.

Tańsze zamówienia z Uber Eats w aplikacji Mój T-Mobile – szczegóły promocji

fot. T-Mobile Polska

Rabat znajdujący się w aplikacji Mój T-Mobile (dostępna na Google Play oraz App Store) pozwala na odebranie 20 złotych zniżki na pierwsze trzy zamówienia w Uber Eats, co sumuje się do obiecanych 60 złotych. Wymóg jest taki, aby każde zamówienie miało minimalną wartość 45 złotych.

Jest to kolejna promocja, która potwierdza, że stałym klientom wszystkich usług nie należy się żaden bonus za to, że chcą dalej korzystać z popularnych serwisów. „Masz promocję na początek, a potem płać pełną cenę”. Taki model jednak musi się sprawdzać, skoro pośrednicy w dostawach jedzenia rzadko mają oferty specjalne dla swoich stałych klientów.

Jak skorzystać z kodu rabatowego w aplikacji Mój T-Mobile?

Aby poprawnie skorzystać z promocji w Uber Eats, otwieramy aplikację Mój T-Mobile i przechodzimy do zakładki Benefity. Przewijamy w dół do sekcji Kawiarnie / Restauracje, aż znajdziemy taki sam baner, jak na grafikach poniżej.

Jak sami widzicie, kod można odebrać maksymalnie do 30 sierpnia 2023 r. Klikamy przycisk Odbierz benefit i po potwierdzeniu powinniśmy otrzymać unikalny kod rabatowy, który należy wykorzystać w aplikacji Uber Eats (dostępna w Google Play oraz App Store)

Jak aktywować kod rabatowy w Uber Eats?

Będąc na głównym ekranie aplikacji, musimy przejść do zakładki Konto (prawy dolny róg). Tam odpalamy menu Promocje, a następnie w polu tekstowym wpisujemy kod rabatowy, który otrzymaliśmy z aplikacji magentowego operatora GSM. Jeżeli spełniamy warunki promocji (pierwsze zamówienie), wszystko powinno zadziałać bez problemu.

A jeżeli szukacie promocji u innych pośredników dostaw jedzenia, łatwo zdobyć z Glovo kod rabatowy, również.

zdjęcie główne: T-Mobile Polska

Motyw