LINKI AFILIACYJNE

Lidlomix taniej o kilkaset złotych. Jeśli przegapiłeś ostatnią promocję – nadal możesz oszczędzić

2 minuty czytania
Komentarze

Popularny Lidlomix pojawił się na promocji. Jeśli rozważaliście zakup robota kuchennego z Lidla, teraz jest szansa, by nieco zaoszczędzić. Wyjaśniamy, jak skorzystać z obniżki.

Lidlomix na promocji online

Lidlomix to tak naprawdę Monsieur Cuisine, czyli robot kuchenny od firmy Silvercrest. Jego popularność wynika stąd, że jest łatwo dostępny (można go kupić w sklepach Lidl), a do tego mimo rozbudowanych możliwości nie kosztuje nawet połowy kwoty, jaką trzeba zapłacić za Thermomixa.

lidlomix Monsieur Cuisine Smart

W czerwcu Monsieur Cuisine Smart, czyli najbardziej zaawansowany Lidlomix, pojawił się już na promocji w sklepach Lidl za niemal równo 2000 zł. Oferta obowiązywała jednak tylko w stacjonarnych marketach i mogły z niej skorzystać wyłącznie osoby posiadające aktywny kupon dostępny w aplikacji Lidl Plus.

Teraz obniżka jest nieco mniejsza, jednak obowiązuje online. Nie trzeba zatem stać w kolejce w markecie, a możliwość skorzystania z promocji nie jest zależna od posiadania aplikacji Lidla. Dostawa lidlomixa jest darmowa, nic nie zapłacimy również za ew. zwrot urządzenia dokonany w ciągu 30 dni.

Monsieur Cuisine Smart to robot kuchenny, który dysponuje mocą 1050 W. Ma dzbanek blendera ze stali nierdzewnej o pojemności 4,5 l (objętość do gotowania max 3 l), WiFi i duży, dotykowy wyświetlacz. Model ten obsługuje sterowanie głosowe i pozwala gotować z wykorzystaniem instrukcji wideo.

Sprawdź aktualną cenę Lidlomixa.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.