Tablica reklamowa sklepu Biedronka z maskotką w kształcie biedronki umieszczoną na tle niebieskiego nieba.

Aplikacja Biedronka ma przydatną funkcję, o której mało kto wie. Zobacz, jak z niej skorzystać

1 minuta czytania
Komentarze

Aplikacje i karty popularnych marketów pozwalają oszczędzać na zakupach. Jednym ze sklepów oferujących te rozwiązania jest Biedronka. Nie każdy zna jednak ukrytą funkcję aplikacji, dzięki której można bardziej efektywnie zbierać określone korzyści.

Aplikacja Biedronka i mało znana funkcja

Aplikacja Biedronki pozwala dzielić swoją kartę z innymi osobami (jedną lub dwiema). Dzięki temu punkty mogą być naliczane na jedno konto, co w określonych przypadkach może być bardziej opłacalne, niż gdy każdy zbiera punkty sam.

Żeby skorzystać z opcji współdzielenia konta w aplikacji, trzeba ją otworzyć i kolejno kliknąć profil>wspólne konto Moja Biedronka>zaproś. Następnie podajemy numer telefonu osoby, z którą chcemy wspólnie korzystać z korzyści, jakie daje karta i aplikacja.

Oczywiście dodawać powinniśmy tylko zaufane osoby. Przy współdzieleniu konta każdy może dokładać się do wspólnej puli, ale też każda z osób ma możliwość wykorzystać np. wszystkie zebrane rabaty, przez co nie będą one już dostępne dla pozostałych użytkowników.

Aplikacja Biedronki pozwala także uzyskać zniżki na zakupy, sprawdzić lokalizację marketu oraz przejrzeć historię transakcji. To jednak wciąż nie wszystkie możliwości. Więcej możecie dowiedzieć się z naszego przeglądu funkcji aplikacji Biedronka, klikając podlinkowany tekst.

Aplikację Biedronki można pobrać za darmo na smartfony z Androidem oraz iOS.

zdjęcie główne: simpson33

Motyw