Apple Watch
LINKI AFILIACYJNE

Wyczekiwana zmiana w Apple Watch – parowanie wielu urządzeń jednocześnie na horyzoncie

2 minuty czytania
Komentarze

Apple Watch to smartwatch, który jest dość… ekskluzywny. I nie chodzi tutaj o jego cenę, ale raczej o możliwości parowania go z innymi urządzeniami. Nie da się bowiem połączyć Apple Watch ze sprzętami, które działają na systemie Android, ale to powiedzmy, że jeszcze można zrozumieć. Gorzej, że smartwatch od Apple nie podłączymy jednocześnie do dwóch czy więcej iPhone’ów. Nie mówiąc już o iPadach czy komputerach. I niewykluczone, że to niebawem się właśnie zmieni.

Parowanie Apple Watch z innymi urządzeniami – idą zmiany

fot. materiały prasowe/Apple

Ostatnia aktualizacja iOS dla urządzeń Apple przyniosła kilka interesujących zmian, a już w sieci pojawiło się trochę informacji na temat tego, co przyniesie iOS 17. Zanim jednak w pełni dowiemy się o wszystkich nowościach, które pojawią się w systemie, docierały będą do nas przecieki na ich temat. I tak właśnie stało się teraz, ponieważ jak donosi leakster @analyst941, Apple Watch będzie można synchronizować z kilkoma urządzeniami jednocześnie, a nie jak dotychczas tylko z jednym. Oczywiście warto brać pod uwagę to, że to dalej niepotwierdzone informacje, choć akurat w tym przypadku mogą znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. @analyst941 informował bowiem o tym, że w iPhone 14 Pro pojawi się Dynamic Island jeszcze przed premierą sprzętu.

https://twitter.com/analyst941/status/1651405783764983808

Co dobrego może przynieść nam parowanie Apple Watch z kilkoma urządzeniami jednocześnie? To przede wszystkim duża zmiana dla tych, którzy korzystają z dwóch iPhone’ów (np. prywatny i służbowy), bo nie będą musieli już przechodzić przez proces synchronizacji. Do tego parowanie ma też dotyczyć iPadów czy nawet Maców, co dla osób pracujących w ekosystemie Apple może być zbawienne.

Nie jest jeszcze pewne, kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia tej nowości, a najbardziej prawdopodobnym okres wydaje się premiera nowych zegarków. Niewykluczone jednak, że dowiemy się o tym trochę wcześniej, ponieważ na początku czerwca odbywa się konferencja Worldwide Developers Conference 2023. Trzeba czekać, ale chyba jest na co.

Źródło: Twitter / Apple

Motyw