Paczkomat InPost. Otwarta sieć automatów paczkowych czeka na dostęp do tej maszyny
LINKI AFILIACYJNE

inPost otwiera sklep. Będzie sprzedawał Polakom m.in. meble z kartonu

1 minuta czytania
Komentarze

InPost oficjalnie otworzył swój sklep internetowy, w którym wszyscy fani Paczkomatów mogą sprawić sobie między innymi miniaturowe wersje tych popularnych skrytek. Aby tego było mało, w asortymencie znajdują się również stoliki z kartonu, skarpetki, bluzy czy powerbanki!

Out Of The Box – oto sklep internetowy InPostu

Out Of The Box - oto sklep internetowy InPostu

InPost przyzwyczaił nas do tego, że ma mnóstwo nieszablonowych pomysłów. Najnowszym z nich jest sklep internetowy nazwany Out Of The Box. Co ciekawe na ten moment, oferta nowego serwisu jest dosyć skromna, ponieważ w jej skład wchodzi tylko kilkadziesiąt produktów. Niemniej, są to rzeczy tak ciekawe, że aż żal o nich nie wspomnieć.

Są to bowiem – klocki dla dzieci (w tym także, mini-paczkomaty), maty do ćwiczeń, ubrania, kartonowe meble, parasole czy powerbanki. Kilka najciekawszych produktów sklepu Out Of The Box od InPostu możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Co oglądać na Amazon Prime Video, czyli zestawienie nowości na platformie

Klienci sklepu do swojej dyspozycji mają łącznie sześć kategorii zakupowych: dom i ogród, dla dzieci, materiały do pakowania, ubrania, klocki, outdoor i sport. Oczywiście z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że w przyszłości w Out Of The Box pojawią się zarówno nowe kategorie, jak i produkty. Dodatkowo ofertę InPost dosyć łatwo powiązać z obecną modą na produkty ekologiczne i zrecyklingowane. W końcu jak inaczej traktować meble z kartonu!

Źródło: Out Of The Box

Motyw