Samsung Galaxy

Premiera Samsung Galaxy S23. Gdzie oglądać Unpacked 2023?

2 minuty czytania
Komentarze

Zarówno polskie, jak i zagraniczne przecieki nie pozastawiają żadnych wątpliwości. Koreański producent pokaże swoje flagowce już na początku lutego. Oczywiście mowa o smartfonach serii Samsung Galaxy S23, które zobaczymy na nadchodzącym wydarzeniu Galaxy Unpacked. Tylko właśnie, gdzie obejrzeć tę transmisję?

[AKTUALIZACJA #1]

Samsung Galaxy S23 już zadebiutował. Smartfon mieliśmy okazję przetestować… poznaliśmy już także jego polskie ceny.

Samsung Unpacked 2023. Gdzie zobaczyć transmisję?

1 lutego 2023, godz. 19:00 – dokładnie o tej porze będziecie mogli w Polsce oglądać Samsung Unpacked 2023, wydarzenie, na którym koreański producent pokaże całą linię urządzeń serii Samsung Galaxy S23. Najłatwiej będzie je Wam obejrzeć za pośrednictwem platformy YouTube, na oficjalnym kanale dystrybutora telefonów.

A jak wygląda sytuacja z cenami nadchodzących smartfonów? Cóż, na podstawie plotek, które krążą po sieci od kilku dni, spodziewamy się sporego rozstrzału cenowego. W zależności od modelu i wariantu cena Samsung Galaxy S23 może wynosić między 4500 złotych, a nawet 8500 zł. Oficjalne ceny poznamy jednak dopiero w momencie premiery, więc te kwoty należy traktować z przymrużeniem oka.

Na oficjalne potwierdzenie cen nie przyjdzie nam długo czekać, lecz cudów nie będzie. Światowa inflacja oraz spadek wartości pieniądza sprawiają, że producenci muszą wyceniać swoje flagowe smartfony na coraz to wyższe kwoty.

Będzie drogo. Może to czas na zeszłoroczny model?

Dlatego też sugeruję cierpliwość lub (możliwie jak najszybszy) zakup modelu z zeszłorocznej serii. Samsung Galaxy S22 lub Samsung Galaxy S22 Ultra, jeśli kompromisy są Wam obce. To dalej fenomenalne i flagowe smartfony, które swoimi parametrami (oprócz braku procesora od firmy Qualcomm) nie odbiegają zbytnio od nadchodzącego następcy.

Zobacz też: Samsung Galaxy S23 bez tajemnic. Wyciekły specyfikacje wszystkich modeli z serii

Pamiętajmy też, że to jest przede wszystkim zakup na długie lata. W przypadku tak niezbędnego urządzenia, jak smartfon, nie wyrzucajmy zbędnych tysięcy w błoto. Następną wymianę i tak podejmiemy za 4-5 lat.

Ba, spowolniony rozwój technologiczny oraz mała siła nabywcza konsumentów mogą sprawić, że starsze flagowce pozostaną kompetytywne dłużej, niż oryginalnie byśmy to zakładali. A jedno jest pewne. Gdy nowe telefony Samsunga zadebiutują na rynku, zeszłoroczna seria nie pozostanie dostępna długo.

Motyw