Logo z zielonym napisem "plus" poniżej geometrycznego kształtu na ciemnoniebieskim tle.

5G nawet w miejscach ze słabym zasięgiem. Plus z coraz lepszą ofertą na internet domowy

1 minuta czytania
Komentarze

Już można wybrać internet domowy w Plusie z nowym zestawem urządzeń. Operator proponuje router i modem zewnętrzny, które zapewnią dostęp do sieci 5G. Zobaczcie, ile będzie trzeba za to zapłacić.

Internet domowy w Plusie z nowymi urządzeniami

Zestaw oferowany przez Plusa jest dedykowany osobom mieszkającym na granicy zasięgu sieci 5G oraz w miejscach, gdzie ten zasięg jest ograniczony przez przeszkody terenowe i urbanistyczne. Składa się z modemu ZTE MC889 oraz routera ZTE T3000. Modem jest montowany na zewnątrz budynku, co zwiększa moc odbieranego sygnału i poprawia parametry transmisji danych pomiędzy modemem a stacją bazową. Router rozprowadza natomiast sygnał w standardzie WiFi 6.

Urządzenie zapewnia stabilne i mocne połączenie dla nawet 128 urządzeń domowych jednocześnie. Dzięki zastosowaniu technologii NFC wystarczy przyłożyć smartfon lub inny sprzęt obsługujący tę technologię do wskazanego miejsca na routerze, aby połączyć się z siecią Wi-Fi bez konieczności wpisywania hasła.

– twierdzi Plus.

Czytaj także: Plus zapowiada podwyżki. Ceny operatora wyprzedzą inflację

Zestaw internetu domowego 5G w Plusie ma być dostępny za 1 zł na start i np. w 36 ratach po 52,72 zł. Operator zaznacza, że polecana taryfa do 5G to abonament za 50 zł miesięcznie z pakietem internetu 120 GB. Co więcej, klienci wybierający abonament z internetem 5G od Plusa mogą liczyć na dostęp do Disney+ w prezencie nawet na 2 lata.

źródło: informacja prasowa

Motyw