LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

iPhone 13 256 GB taniej o 700 złotych, a i Apple Watch kupimy teraz w promocji

2 minuty czytania
Komentarze

Black Friday na Allegro się rozkręca. Dziś można kupić tam chociażby smartfon iPhone 13 w wersji 256 GB taniej o 700 złotych, a jeżeli będziemy opierać się na oficjalnej cenie od Apple, to oszczędność będzie jeszcze większa, ponieważ sięgająca 900 złotych. Ostatnio przewinęło się kilka ciekawych promocji na sprzęty Apple, a do smartfonów dołącza teraz także smartwatch Apple Watch SE.

Zielony iPhone 13 256 GB w promocji taniej o 700 złotych

Zawsze przy okazji premiery nowych smartfonów od Apple, starsze modele zaczynają cieszyć się większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to dalej bardzo dobrze urządzenia, a na dodatek mocno trzymają swoją cenę. Jeżeli zastanawialiście się, czym nowy iPhone 14 różni się od poprzedniej generacji, to w naszym artykule znajdziecie na to odpowiedź, ale mówiąc w wielkim skrócie – iPhone 13 posłuży wam całe lata i nie będziecie mieli na co narzekać. Teraz ten smartfon doczekał się ciekawej promocji na Allegro, gdzie będziemy mogli go kupić w kolorze zielonym. To także pewnego rodzaju nowość, ponieważ w tych barwach sprzęt trafił do sprzedaży już jakiś czas po oficjalnej premierze. Teraz ten iPhone 13 trafił na promocje do Allegro, gdzie kupimy go taniej o 900 złotych (według cennika Apple) lub o 700 złotych według innych sklepów z elektroniką, czyli za 4299 zł. I mówimy tutaj wersji z większym dyskiem, ponieważ 256 GB. Mamy więc ciekawy kolor, większą pamięć i niższą cenę. Warto mieć więc na uwadze ten model.

Apple Watch SE 40 mm taniej o 250 złotych

Kolejnym urządzeniem od Apple, które warto teraz obserwować, jest smartwatch Apple Watch SE GPS w wersji 40 mm. Normalnie za tego smartwatcha zapłacimy około 1200 złotych, a na Allegro inteligentny zegarek wylądował w cenie poniżej 1000 złotych, a konkretniej za 999 złotych. Smartwatch dostępny będzie w kolorze Space Gray Aluminium. Osoby, które na co dzień korzystają ze smartfonów Apple i chcą mieć doskonale współpracujący z nimi smartwatch, po prostu muszą postawić na Apple Watch. Multum funkcji i możliwości, a do tego jeszcze wodoodporność oraz pewność, że aktualizacje będą spływać w odpowiednim tempie. Jak widać da się znaleźć całkiem ciekawe oferty na Black Friday, które dotyczą sprzętów Apple.

Motyw