ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

T-Mobile rozdaje 1 GB w roamingu w UE – jak aktywować pakiet?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Technologia

T-Mobile rozdaje 1 GB internetu w roamingu w Unii Europejskiej i trzech innych krajach. Skromny pakiet ma pozwolić na komunikację z bliskimi podczas krótkiego zagranicznego wyjazdu. Podpowiadamy, jak aktywować bonus od magentowego operatora.

T-Mobile rozdaje 1 GB w roamingu

Internet domowy bez limitów

Pakiet proponowany przez T-Mobile obowiązuje w strefie roamingowej 1A – Unii Europejskiej, a także w Albanii, Czarnogórze i Macedonii. Czas ważności to 30 dni od momentu aktywacji. Ze skorzystaniem z propozycji magentowego operatora warto się jednak pośpieszyć, bo można to zrobić tylko do 5 lipca.

Żeby aktywować bonus, trzeba posiadać aplikację Mój T-Mobile na swoim smartfonie. To właśnie w niej pakiet czeka na aktywację. Bonusowy 1 GB zostanie przyznany w ciągu 72 godzin od zlecenia aktywacji i pozostanie ważny przez miesiąc. Oferta dotyczy klientów abonamentowych T-Mobile (T), użytkowników T-Mobile na kartę (GO!, Frii), a także posiadaczy oferty mix (Frii Mix). Można z niej skorzystać tylko raz.

Jak czytamy w regulaminie akcji, w przypadku aktywacji płatnych pakietów, takich jak Travel&Surf UE – Pakiety Internetowe w Roamingu dla Abonentów MIX oraz Travel&Surf – Pakiety Internetowe w Roamingu dla Użytkowników T-Mobile na Kartę jednostki z darmowego bonusu będą wykorzystywane w pierwszej kolejności. T-Mobile poinformuje użytkowników SMS-em o włączeniu pakietu oraz o sytuacji, w której pozostanie z niego 200 MB.

Dane z Bonusu są rozliczane według kolejności zarejestrowania wykonanych połączeń w systemie naliczającym opłaty. W przypadku
usług świadczonych w roamingu, wszystkie niezbędne dane do wystawienia faktury T-Mobile otrzymuje od zagranicznego operatora. W
szczególnych wypadkach istnieje możliwość wystąpienia opóźnień w przekazywaniu danych przez operatorów zagranicznych, co może
mieć wpływ na kolejność i sposób rozliczenia danych przez system naliczający opłaty
– przypomina magentowy operator w regulaminie akcji.

Promocyjny pakiet jest częścią akcji Dobrze, że jesteś, która zastąpiła dawne Happy Fridays. Główna koncepcja pozostała jednak bez zmian – T-Mobile w piątki przyznaje swoim klientom różne bonusy, m.in. pakiety internetu i rabaty na elektronikę.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy