Redkey F10

Gorąca promocja na bezprzewodowy składany odkurzacz Redkey F10

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Sponsorowany

Redkey to marka, która zdążyła już zyskać zaufanie wśród klientów na dość konkurencyjnym rynku odkurzaczy. Głównie dzięki temu, że tworzy produkty przemyślane oraz wysokiej jakości. Kolejne modele odkurzaczy producenta pokazują, że Redkey ma pomysł na to, jak zdobyć nowych klientów. Przykładem na to jest ich ostatni model odkurzacza, czyli składany Redkey F10.

Promocja na Redkey F10 – odkurzacz bezprzewodowy

8 czerwca na eBay oraz AliExpress zadebiutował bezprzewodowy, składany odkurzacz Redkey F10. W dniu swojej premiery już osiągnął sukces sprzedażowy. Znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej kupowanych produktów ze swojej kategorii. Użytkownicy chwalą jego innowacyjne rozwiązania, wygodę użytkowania i oczywiście możliwość składania. Ta ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a jednocześnie sprawia, że użytkownik nie męczy się tak przy sprzątaniu.

Dzięki funkcji składania, bezprzewodowy odkurzacz Redkey F10 pozwala na szybkie i bezproblemowe czyszczenie narożników, miejsc pod łóżkami czy sofami, a także wszędzie tam, gdzie trudno się dostać z normalnym odkurzaczem. Sprzęt posiada łatwo wymienny akumulator (2500 mAh), który pozwala na długą pracę. Odkurzacz Redkey F10 wyposażony jest także w automatyczny czujnik kurzu, który pozwala na przełączanie siły ssania, by działać lepiej oraz wydajniej. Ta inteligentna konstrukcja nie tylko poprawia skuteczność czyszczenia odkurzacza, ale także sprawia, że ​​dystrybucja energii jest zrównoważona i przyjazna dla środowiska, wydłużając jednocześnie żywotność baterii.

Zobacz też: Jak radzi sobie ze sprzątaniem odkurzacz Redkey F10 – nasza recenzja.

Jednak samo składanie to nie wszystko, co ma do zaoferowania Redkey F10. Sprzęt wyposażony został w wydajny silnik o mocy 400 W, a maksymalna moc ssania to 23 000 Pa (5 poziomów regulacji). Urządzenie może się pochwalić także poziomem wychwytywania unoszącego się kurzu na poziomie 95%. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz wyposażony jest w system podwójnej filtracji z wykorzystaniem filtrów HEPA, a do tego dochodzi jeszcze filtr siatkowy. Odkurzacz ma także szereg dodatków, które ułatwiają jego używanie. Tutaj można wymienić oświetlenie LED na szczotce czy prostą wymianę końcówek. Wszystko po to, by sprzątanie było przyjemniejsze, mniej obciążające i szybsze.

Odkurzacz Redkey F10 teraz kupisz taniej

Teraz trwa letnia wyprzedaż (do 25.06), podczas której sprzęt można kupić taniej. Dodatkowo wśród kupujących ma zostać wylosowanych 5 osób, które otrzymają po zakupie drugi taki odkurzacz za darmo. 100 innych osób może liczyć na to, że zostaną wylosowani i dostaną elektryczną szczoteczkę do zębów. Odkurzacz normalnie kosztuje 249,99 dolarów, ale teraz można go kupić za 169,99 dolarów (32% taniej) na AliExpress. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ liczna sprzętów w promocyjnej cenie jest ograniczona.

Źródło: Akcja partnerska

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy