Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro Plus promocja

Promocja na Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro+ – inteligentne mapowanie w lepszej cenie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Sponsorowany

Ciekawej promocji doczekał się inteligentny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro+. To jeden z tych rodzajów sprzętów, które stają się coraz popularniejsze w naszych domach. W końcu taki odkurzacz zdejmuje z nas sporo obowiązków, a ten model charakteryzuje się wyjątkową dokładnością, jeżeli chodzi o mapowanie środowiska, w jakim pracuje. I teraz możecie go kupić taniej na AliExpress.

Promocja na Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro+

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro Plus

Zacznijmy od tego, że teraz obowiązuje promocja na Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro+, który na AliExpress kupimy o 20 dolarów taniej, czyli w cenie 329 dolarów. To daje około 1260 złotych, więc naprawdę bardzo przyzwoita cena, a szczególnie za ten sprzęt. Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro+ ma bowiem naprawdę dużo do zaoferowania, choć sam nie należy do największych (wymiary 353 x 350 x 81,5 mm, waga około 3,7 kg). Przede wszystkim w tego typu inteligentnych odkurzaczach najważniejsze jest to, by dobrze mapowały teren, po którym się poruszają. I tutaj produkt od Xiaomi korzysta z czujników 3D ToF. Dzięki takim czujnikom głębokości znacznie lepiej rozpoznaje to, co znajduje się w pomieszczeniach. Posłuży mu to do omijania przeszkód i tym samym lepszej oraz wydajniejszej pracy. Nie trzeba się więc obawiać, że sprzęt gdzieś się „przytka” i na tym skończy się jego praca.

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro+ wizualizuje sobie trasy oraz miejsca, by cały proces sprzątania przebiegał szybciej i sprawniej. Takie skanowanie ma zapewnić aż 5-krotnie lepsze mapowanie mieszkania, niż w sprzętach poprzednich generacji. Dzięki czujnikom 3D oraz odpowiednim algorytmom odkurzacz jest w stanie także lepiej i efektywniej planować trasy przejazdu. Nie trzeba się więc obawiać, że jego praca będzie czasem straconym. Tworzy prawdziwe mapy 3D, a nad wydajnością pracy czuwa procesor Cortex-A53.

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro Plus wygląd

Zobacz też: Co nowego w Microsoft Teams?

Dużo mocy na pokładzie

Na jednym ładowaniu urządzenie może pracować do 180 minut (akumulator 5200 mAh), a może wysprzątać mieszkanie do 240 m2. Odkurzacz wyposażono w bezszczotkowy silnik NIEDEC o mocy wynoszącej 3000 Pa. Pojemnik na odpady ma 520 ml, a na wodę 250 ml, a ich czyszczenie jest proste i szybkie. Tak więc sprzęt może posłużyć nie tylko do odkurzania, ale i mopowania. Do domowego systemy podłączymy go przez Wi-Fi (2,4 GHz). Urządzeniem można sterować z poziomu aplikacji, a sam odkurzacz jest na tyle sprawny, że jest w stanie pokonać przeszkody o wysokości do 2 centymetrów. I tak jak wspomnieliśmy, teraz można go kupić taniej na AliExpress. Korzystając z kuponu OBLEDNE20 można obniżyć cenę odkurzacza aż o 20 dolarów, czyli zapłacimy za niego 329 dolarów. Jednak warto się pośpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do 25.06, a liczba kuponów jest ograniczona.

Źródło: Artykuł partnerski

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy