Jak_oszczedzac_kroki wygoda zakupow payback

Potrafisz oszczędzać? Sprawdź, czy wszystko robisz zgodnie ze sztuką

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Sponsorowany

Oszczędzanie to dla jednych dar, a dla innych sztuka. Niemniej niezależnie od podejścia na pewno można starać się wydawać mniej pieniędzy na zakupach, jeśli tylko trzymamy się przyjętych na sztywno reguł. Każde odstępstwo od nich z pewnością będzie skutkowało niepotrzebnie wydaną gotówką. Tym samym wiele zależy od nas, naszej silnej woli i zaparcia, aby chcieć i móc oszczędzać. Ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pomagali sobie nowoczesnymi rozwiązaniami. W końcu technologia też ma nam pomagać. Dlatego po pomocną dłoń sięgamy do aplikacji PAYBACK, która dla wielu jest synonimem oszczędzania.

Oszczędzanie to sztuka, której można się nauczyć

Wiecie już, co potrafi aplikacja PAYBACK i znacie jej wygodną funkcję PAYBACK GO. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zebrać zdobytą wiedzę i wykorzystać ją podczas zakupów. Na początku, jeśli jeszcze jej nie mamy, musimy odebrać kartę u jednego z partnerów, na przykład podczas tankowania na stacjach bp, wizytach w Multikinie, sklepach PSB Mrówka lub Kaufland. Następnie wystarczy zarejestrować zdobytą kartę PAYBACK. Możemy zrobić to na kilka sposobów, aczkolwiek w naszym przypadku najłatwiej wykorzystać aplikację, którą pobierzecie za darmo ze Sklepu Play. W niej otrzymacie kolejne instrukcje, które w szybki sposób przeprowadzą Was przez cały proces. Gotowe? Jak najbardziej, więc przejdźmy do oszczędzania, gdyż właśnie otrzymaliście dostęp do mnóstwa kuponów i promocji w blisko 300 sklepach online i offline współpracujących z PAYBACK.

Klucz do sukcesu to odpowiednie przygotowanie – przygotuj listę zakupów

lista zakupow payback

Pierwszym krokiem, który jest niezbędny w ramach oszczędzania podczas zakupów, jest skrupulatne wybranie tego, co faktycznie potrzebujemy. Warto kilka razy zastanowić się, czy przedmiot, który chcemy kupić, rzeczywiście jest nam potrzebny. Jeśli tak jest, to otwieramy aplikację PAYBACK. W niej dostępna jest lista zakupów, na której notujemy właśnie te przedmioty, które chcemy ostatecznie kupić. Podczas samych zakupów pamiętajmy, aby nie wychodzić poza przygotowany spis. To kluczowe, gdy naprawdę chcemy oszczędzać podczas zakupów. Szczególnie że lista zakupów w aplikacji PAYBACK pozwala zarządzać nią w wygodny sposób.

Następnie wybierz sklep, w którym wiesz, że zaoszczędzisz

kaufland payback go

Niemniej, jeszcze zanim ruszymy do sklepów, warto sprawdzić, czy jest on partnerem PAYBACK. Z poziomu aplikacji możemy wyszukiwać bezpośrednio po nazwach, jak i kategoriach. Dlatego zawsze upewniajmy się, gdzie dokładnie warto się wybrać. W tym także pomoże mapa najbliższych sklepów, jeśli decydujemy się na zakupy w stacjonarnych placówkach. Przy okazji pamiętajmy, że w przypadku sklepów internetowych, warto zacząć od włączenia aplikacji PAYBACK i wybrania z niej partnera, gdyż wtedy automatycznie naliczają nam się punkty podczas zakupów. W przypadku stacjonarnych partnerów konieczne jest zeskanowanie karty – tej fizycznej, ale jesteśmy wygodni, więc pamiętajmy o wirtualnym odpowiedniku w aplikacji. Ale to właśnie wspomniane punkty są kolejnym kluczem do sukcesu w kontekście oszczędzania. Mamy wybrany sklep, więc jeszcze sprawdźmy, czy nie możemy aktywować kuponów, które pozwolą znacznie przyspieszyć zdobywanie punktów lub wręcz obniżyć ceny wybranych produktów.

Zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody lub płać nimi w sklepie

plac punktami payback

Szybko zbierane punkty możemy wykorzystać na wiele sposobów. Przede wszystkim możemy odbierać za nie nagrody, których lista stale się poszerza i które możecie śledzić na bieżąco w aplikacji PAYBACK. Inną, równie ciekawą metodą, jest możliwość obniżania rachunków. Przykładowo jeśli na swoim koncie zgromadziliśmy już 5000 punktów, to bez problemu zapłacimy za paliwo o wartości 50 złotych na stacjach bp. Naturalnie możemy zatankować więcej, a sam rachunek obniżyć o 50 złotych. Tak samo oszczędzamy między innymi w sklepach PSB Mrówka, Maxi Zoo i Kaufland. W przypadku innych sklepów (w tym także online) możemy zamienić punkty na vouchery o konkretnych wartościach, na przykład na Allegro, Empiku lub Spotify.

Zobacz też: Jak dbać o wzrok przy ekranach? Pamiętaj o okularach.

Gotowi na zakupy? Pamiętajcie, że aplikacja PAYBACK na telefonie jest po to, aby pomóc Wam w oszczędzaniu. Tym samym teraz powinniście nie zapominać, aby za każdym razem, gdy wybieracie się do sklepu, wcześniej zajrzeć do programu.

Wpis powstał we współpracy z PAYBACK

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy