ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
payback go gdzie co jak

Z tą aplikacją zakupy i oszczędzanie to czysta przyjemność!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Sponsorowany

Nikt nie lubi przepłacać, a każdy lubi oszczędzać. Z taką właśnie dewizą warto iść przez życie, ale niekoniecznie za wszelką cenę. W końcu możemy doprowadzić do sytuacji, gdy przez chęć oszczędzania będziemy się męczyć. Tu pojawia się inna, bardzo ciekawa maksyma, czyli łączmy przyjemne z pożytecznym. Co z tego wszystkiego wychodzi? Aplikacja PAYBACK z najnowszą funkcją PAYBACK GO, która upraszcza oszczędzanie i sprawia, że program jest zawsze gotowy na to, aby pokazać nam najważniejsze kupony i oferty.

PAYBACK GO – oszczędzanie w prostej formie

PAYBACK aktualnie może pochwalić się blisko 300 partnerami. To liczba, która robi wrażenie. Szczególnie że u każdego z nich znajdziemy interesujące oferty. Niemniej co w przypadku, gdy już jesteśmy w konkretnym sklepie i chcemy zobaczyć, jak PAYBACK może pomóc nam zaoszczędzić? W tym miejscu naprzeciw wychodzi PAYBACK GO, czyli możliwość dostosowania aplikacji do aktualnie odwiedzanego partnera. Wszystko odbywa się automatycznie na podstawie naszej lokalizacji. Miało być prosto? Jest bajecznie prosto.

Aplikacja wie, gdzie jesteśmy, więc od razu dostajemy najlepsze oferty, promocje i kupony

payback go

Dzisiaj korzystamy głównie ze smartfonów. Jak ich nazwa wskazuje, są to inteligentne telefony komórkowe. Przekłada się to między innymi na to, że w każdej chwili możemy dowiedzieć się, gdzie dokładniej się znajdujemy. Geolokalizacja w telefonie to jedna z kluczowych funkcji, która na każdym kroku okazuje się przydatna. Wykorzystuje ją również PAYBACK GO, aby sprawdzić, czy jesteśmy w pobliżu sklepu partnera. Wszystko po to, abyśmy mieli najważniejsze promocje pod ręką. Co dokładnie zyskujemy w ten sposób? Dodatkowe punkty za zameldowanie oraz widok zawierający wyłącznie kupony partnera, u którego jesteśmy. Łącząc to wszystko, oszczędzamy czas i pieniądze. Szybciej aktywujemy interesujące nas promocje, które pozwolą zachować więcej pieniędzy na koncie.

Ok, w takim razie jak aktywować omawianą funkcję? Jeśli już pobraliśmy darmową aplikację PAYBACK ze Sklepu Play, to teraz wystarczy, że przejdziemy do sekcji Więcej, a następnie:

  1. Wybierzemy Aktywuj PAYBACK GO
  2. Klikniemy Aktywuj
  3. Zezwolimy aplikacji PAYBACK na dostęp do lokalizacji
  4. Gotowe – teraz program będzie dostosowywał się podczas meldowania do oferty partnera

Aktualnie omawiana funkcja dostępna jest dla wszystkich klientów stacji bp oraz sklepów Kaufland, Maxi Zoo i PSB Mrówka. Jeśli będziemy w pobliżu jednego z tych partnerów PAYBACK, to wystarczy wybrać jego logotyp na głównym ekranie, a aplikacja nas zamelduje i dostosuje swój wygląd. Teraz będziemy widzieć wszystkie kupony, oferty oraz promocje powiązane z odwiedzanym sklepem.

PSB Mrówka – remonty też mogą być przyjemnością

psb mrowka payback go

Od kwietnia do omawianej usługi dołączyło dwóch nowych partnerów. Jednym z nich jest właśnie PSB Mrówka, a więc sklep remontowo-budowlany. W asortymencie ponad 300 samoobsługowych placówek znajdziemy szeroki wybór produktów do domu i ogrodu. Warto pamiętać także o Mini-Mrówkach, które pojawiają się w miejscowościach gminnych. Lokalizację sklepów, aktualne promocje wraz z kuponami, a przede wszystkim gazetki promocyjne znajdziecie na stronie programu. Pamiętajcie, że posiadacze karty płacą mniej.

Maxi Zoo – może coś dla Twojego zwierzaka?

maxi zoo payback go

Wraz z PSB Mrówka do omawianej usługi dołączył sklep zoologiczny, z którego usług możemy skorzystać zarówno online, jak i w ramach fizycznych punktów w największych miastach. W sumie znajdziemy w nich ponad 9000 różnych produktów, więc z pewnością nie zabraknie tego, czego aktualnie szukamy dla swojego pupila.

Kaufland – oszczędzaj przy zakupach na co dzień jeszcze prościej z PAYBACK GO

kaufland payback go

W PAYBACK nie mogło zabraknąć sklepu, w którym robimy zakupy na co dzień. Kaufland jest jednym z kluczowych partnerów, który pozwala oszczędzać na wiele sposobów. Zbierane punkty możemy szybko mnożyć za sprawą kuponów. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby możemy nawet obniżać koszt  zakupów, wykorzystując do tego punkty PAYBACK.  Do tego w Kaufland z PAYBACK płacimy mniej za sprawą promocji przygotowywanych wyłącznie dla posiadaczy zarejestrowanych kart. Takie promocje znajdziecie pod hasłem TANIEJ z kartą PAYBACK i warto mieć je na oku.

bp – tankuj paliwo, myj samochód i ciesz się dodatkowymi punktami

bp payback go

Podobnie jak Kaufland, tak samo bp jest od lat stałym partnerem PAYBACK, więc nie mogło zabraknąć go przy okazji rozwoju nowej funkcjonalności. Tankując paliwo czy też myjąc samochód, zawsze możemy zbierać punkty i oszczędzać. Ponownie do gry wchodzi ogromna liczba kuponów i promocji dostępnych wyłącznie dla użytkowników programu PAYBACK.

Zobacz też: Zakupy nigdy nie były tak proste – wystarczy jedna aplikacja.

Na sam koniec jeszcze raz zachęcam do pobrania aplikacji PAYBACK, która jest dostępna za darmo w Sklepie Play. Wraz z omówioną funkcją oszczędzanie niewątpliwie staje się proste, więc czemu z tego nie skorzystać?

Wpis powstał we współpracy z PAYBACK

Sprawdź najnowsze wpisy