ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wygoda_zakupow payback

Zakupy nigdy wcześniej nie były tak proste i wygodne – wystarczy jedna aplikacja

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Sponsorowany

Idziemy na zakupy i co ze sobą zabieramy? Najczęściej portfel, a dzisiaj zapewne telefon, aby mieć czym zapłacić. Do tego zapamiętujemy w głowie, co dokładnie chcemy kupić i teoretycznie gotowe. Jednak czy na pewno? W przypadku drobnych zakupów w osiedlowym sklepie zapewne tak. Gorzej, gdy kupujemy coś większego, droższego lub lista zakupów przekracza kilkanaście pozycji. Wtedy nietrudno o pomyłkę, a u podstaw wygodne zakupy stają męczące i irytujące. Na szczęście jest na to rozwiązanie o nazwie PAYBACK, które dotyczy zarówno wizyt w sklepie stacjonarnych, jak i tych internetowych.

PAYBACK – podstawa, aby wygodne zakupy były przyjemnością, a nie utrapieniem

Czym jest PAYBACK? Tego zapewne nie trzeba tłumaczyć zbyt wielu osobom. To jeden z największych, najstarszych, a przez to też najbardziej rozwiniętych programów, który powstał po to, abyśmy mogli oszczędzać. Wraz z rozwojem technologii PAYBACK doczekał się swojej aplikacji mobilnej, której celem jest nie tylko oszczędzanie, ale właśnie sprawianie, aby zakupy były wygodne. W każdej chwili możesz podejrzeć, gdzie aktualnie oferowane są atrakcyjne kupony promocyjne, jesteś na bieżąco ze wszelkimi promocjami i wiesz, gdzie w okolicy znajdziesz sklepy partnerów.

Wirtualna karta PAYBACK zawsze przy Tobie

payback aplikacja wygodne zakupy wirtualna karta oszczedzanie

Niektórzy z Was mogą kojarzyć PAYBACK z karty, gdyż to ją musieliśmy pokazywać w sklepach, aby zdobyć punkty, które później wymieniamy na nagrody. Jednak dzisiaj coraz mniej osób nosi ze sobą portfel, a coraz więcej płaci smartfonami, co też zaznaczyłem na początku tekstu. Dlatego też w aplikacji PAYBACK pojawia się wirtualna karta, którą tak samo możemy zeskanować przy kasie. W ten sposób nie musimy pamiętać o plastikowym odpowiedniku – wygodne zakupy zaczynają się właśnie od tego, żeby o niczym nie zapomnieć.

Lista zakupowa – nigdy nie zapomnisz o tym, co chciałeś kupić

aplikacja payback wygodne zakupy wirtualna karta

Oczywiście, żeby o niczym nie zapomnieć, warto wcześniej spisać potrzebne nam artykuły. Tylko to kolejna kartka lub notatka, którą trzeba ze sobą zabrać, a po drodze jej nie zgubić. W tym miejscu aplikacja PAYBACK również wychodzi naprzeciw ze swoją listą zakupów. W punktach notujemy, co chcemy kupić, aby w trakcie wybierania produktów móc je szybko odhaczyć. Prosto, szybko, a przede wszystkim wygodnie. Wygoda objawia się nie tylko w tym, że wiemy, co kupić, ale także w tym, że PAYBACK pozwala w każdej chwili aktualizować listę przez wielu użytkowników. Tym sposobem jeśli domownik zauważy, że należy kupić jeszcze jeden produkt, to szybko wpisze ją na listę, którą mamy przed sobą w sklepie.

Swoją drogą pamiętajmy, że przygotowana lista zakupów to nie tylko koniec walki z zapamiętywaniem tego, co chcemy kupić. Idąc do sklepu, wybierajmy tylko te produkty, które faktycznie są nam potrzebne. Mając ze sobą listę, nie będziemy się zastanawiać, czy niczego nam nie brakuje. W ten sposób dodatkowo oszczędzamy, bo unikamy kupowania tego, co niekoniecznie jest nam niezbędne.

Wygodne zakupy to oszczędzanie, czyli korzystaj z kuponów, voucherów, a zebrane punkty wymieniaj na nagrody

payback aplikacja wygodne zakupy wirtualna karta oszczedzanie 2

Naturalnie nie można zapominać, że oszczędzanie to kluczowa wartość dla PAYBACK, a więc nie inaczej jest w aplikacji. Przede wszystkim usługa nie jest powiązana tylko z jednym, konkretnym sklepem, do którego zawsze trzeba chodzić. Dzisiaj mówimy o blisko 300 partnerach, którzy pozwalają zbierać punkty. Tyczy się to zarówno sklepów stacjonarnych, jak i tych tylko dostępnych w Sieci. Sporo, prawda?

Aplikacja PAYBACK pozwala nie tylko sprawdzić, czy konkretny sklep przynależy do programu, ale także zobaczyć, u którego partnera warto robić zakupy z danej kategorii (elektronika, moda, motoryzacja, podróże itd.). Do tego możemy wyszukać sklepy w naszej okolicy, aby zobaczyć, gdzie najlepiej się wybrać. Wtedy warto sprawdzić, czy aktualnie nie są dostępne kupony, które pozwolą szybciej zdobywać cenne punkty. Te naturalnie możemy w każdej chwili wymienić na nagrody lub vouchery. Oczywiście wszystko możemy zrobić z poziomu tej samej aplikacji.

Przy tym pamiętajcie, że z poziomu samej aplikacji PAYBACK możemy od razu robić zakupy online u partnerów, aby zbierane w ten sposób punkty były automatycznie przypisywane do naszej karty.

Zobacz też: Przydatne aplikacje na Androida, które usprawnią Twoje życie.

Siłą rzeczy możliwości jest jeszcze więcej. Dlatego gorąco zachęcam do sprawdzenia samej usługi, jak i programu na smartfony. Aplikacja PAYBACK jest dostępna do pobrania za darmo ze Sklepu Play (Klik!). Na koniec dajcie znać, co sądzicie o samym programie?

Wpis powstał we współpracy z PAYBACK

Sprawdź najnowsze wpisy