Telewizor na stole, obok lampka i doniczka z rośliną; na ekranie scena z filmu akcji w postapokaliptycznym świecie.

Gdzie obejrzeć Furiosa online? Na film nie będziemy czekać długo

2 minuty czytania
Komentarze

Już można zacząć zastanawiać się, gdzie obejrzeć Furiosa, czyli najnowszy film George’a Millera. Biorąc pod uwagę to, jak szybko filmy trafiają ostatnio do streamingu, to kolejna odsłona sagi Mad Maxa na małym ekranie zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Wystarczy spojrzeć na inne tytuły studia, by zgodzić się z takim scenariuszem.

Gdzie obejrzeć Furiosa online

gdzie obejrzeć furiosa online
Fot. Warner Bros. Productions/ materiały prasowe dystrybutora

Filmy coraz szybciej trafiają do streamingu i wiele osób woli po prostu poczekać na ich premierę, niż wybierać się do kina. I nie mamy tutaj na myśli niszowych produkcji, które w streamingu miałby szansę na większą widownię. Ostatnio przecież Diuna 2 trafiła do HBO Max, czyli prawie równe 7 miesięcy po kinowej premierze. Dodajmy, że wcześniej film można było już wypożyczać lub kupować. Podobny scenariusz czeka film Millera i to niezależnie od tego, ile wyniosą jego przychody. Już teraz można powiedzieć, gdzie obejrzeć Furiosa online.

Tytuł wyprodukowany przez Warner Bros. trafi do streamingu na platformę Max. Dodajmy, że już 11 czerwca w Polsce HBO Max zmieni się właśnie w Max, czyli odświeżoną wersję usługi. Poznaliśmy już nawet wstępną cenę Max, a wiemy, że dotychczasowi posiadacze subskrypcji nie zapłacą więcej za korzystanie z niej.

Kiedy Furiosa w HBO Max?

Furiosa Saga Mad Max chris hemsworth
Fot. Warner Bros. Productions / materiały prasowe

Skoro wiemy już, gdzie obejrzeć Furiosa online, możemy też założyć już przedział czasowy, kiedy produkcja trafi do streamingu. Patrząc na Diunę, ale i np. film Wonka, który również bardzo szybko trafił do streamingu (zaledwie po 4 miesiącach od światowej premiery), Furiosa najprawdopodobniej zadebiutuje tam na przełomie września i października 2024 roku. Wcześniej będzie można obejrzeć Furiosę w formie wypożyczenia na konkurencyjnych platformach. Najprawdopodobniej film trafi do oferty Amazon Prime Video czy Apple.

Kadr z filmu Furiosa. Osoba z długimi włosami, w skórzanym stroju, wychodząca z metalowego samochodu z dwururką w ręku.
Fot. Warner Bros. Productions / materiały prasowe

Ciekawe jest to, że na HBO Max nie znajdziemy teraz poprzednich części sagi Mad Max. Nawet Na drodze gniewu, czyli jeden z najlepszych filmów akcji ostatnich lat, nie jest tam dostępny. Podobny los spotkał też film The Batman, który szybko zadebiutował w streamingu, ale po jakimś czasie z niego zniknął. Więc w momencie, kiedy Furiosa trafi do oferty Max, nie odkładajmy oglądania na później. Do tego czasu warto znaleźć sobie coś, co wypełni nam czas. Można sprawdzić, gdzie obejrzeć Yellowstone lub po prostu przejrzeć nowości na Netflix.

Źródło: opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: emteananiela89 / Shutterstock / Warner Bros., montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw