Data premiery filmu Diuna 2 na HBO Max. Plakat filmu "Diuna: Część druga" przedstawiający dwie postacie w kostiumach, z jasnym światłem w tle, promowany na HBO Max.
LINKI AFILIACYJNE

Diuna 2 dostępna w streamingu. Największy hit tego roku obejrzysz na kilku platformach

3 minuty czytania
Komentarze

Wszystkie osoby, które ominęły premierę kinową filmu Diuna 2, już teraz mogą nadrobić zaległości w HBO Max oraz kilku innych platformach. Największy kasowy hit tego roku trafił do biblioteki serwisu należącego do Warner Bros., podczas gdy inne usługi oferują dostęp w formie wypożyczenia lub wykupienia cyfrowej wersji filmu.

Diuna 2 już w streamingu – gdzie oglądać?

Dwóch bohaterów w futurystycznych strojach stojących na pustyni z unoszącym się pyłem, mężczyzna trzyma miecz w górze, kolorystyka zdjęcia w ciepłych, pomarańczowych tonach. Zdjęcie z Diuna 2 ilustrujące artykuł pt. zapowiedzi filmowe na 2024 rok
Fot. Warner Bros. / materiały prasowe

W ostatnich tygodniach coraz więcej osób zastanawiało się nad tym, gdzie obejrzeć film Diuna 2 online. Zaznaczmy więc, że produkcja, która zarobiła ponad 711 milionów dolarów w kinach na całym świecie, właśnie trafiła do biblioteki HBO Max. Oznacza to, że subskrybenci serwisu od Warner Bros. mogą bez problemu nadrobić ważną zaległość w ramach swojego abonamentu.

Naturalnie omawiany dziś tytuł od dłuższego czasu można także wypożyczyć lub wykupić w poszczególnych serwisach VOD. W zależności od platformy ceny się różnią, jednak poniżej znajdziecie pełną rozpiskę z kosztami wypożyczenia lub wykupienia Diuna 2 online.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Diuna 2 to największy hit tego roku, więc warto go nadrobić

Kadr z filmu Diuna. Młody mężczyzna o ciemnych kręconych włosach, trzymający miecz tuż nad swoją głową w geście ochronnym, ubrany w ciemnozielony pancerz, na tle rozmytego beżowego otoczenia.
Fot. Warner Bros. / materiały prasowe

Diuna 2 to bezpośrednia kontynuacja przebojowego filmu z 2021 roku, będącego adaptacją słynnej powieści science fiction autorstwa Franka Herberta. Aby w pełni zrozumieć fabułę kontynuacji, warto zapoznać się z historią przedstawioną w pierwszej części. Dlatego zachęcam do skorzystania z naszego przewodnika na temat kosztów subskrypcji HBO Max w 2024 roku. To właśnie na tej platformie streamingowej, należącej do Warner Bros., można obejrzeć poprzedni film w reżyserii Denisa Villeneuve’a.

Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Opis dystrybutora filmu

W nowej Diunie na ekranie zobaczymy wiele znanych twarzy. Angaż przy produkcji otrzymały bowiem takie nazwiska jak: Timothée Chalamet, Austin Butler, Javier Bardem, Rebecca Ferguson, Zendaya czy Stellan Skarsgård. Naturalnie za scenariusz i reżyserię podobnie jak w 2021 roku odpowiada wspomniany już Denis Villeneuve.

Zwiastun filmu Diuna: Część druga.

Tymczasem miłośników mocniejszych wrażeń filmowych, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat najlepszych horrorów w 2024 roku.

Zbieramy dane od naszych czytelników, aby lepiej zrozumieć ich poglądy na wynagrodzenia programistów. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Poświęć 10 sekund, aby odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Warner Bros. / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw