Telewizor z platformą Max w trybie ekranu głównego, wyświetlający różne programy telewizyjne i filmy; w tle widać rękę trzymającą pilot.
LINKI AFILIACYJNE

Które pakiety w Max są najlepsze? Następca HBO Max daje duży wybór

6 minut czytania
Komentarze

Pakiety w Max, czyli następcy HBO Max, to przede wszystkim różnorodność. Platforma streamingowa da bowiem swoim użytkownikom kilka możliwości do wyboru, a cena dostępu zaczyna się już od 19,99 złotych miesięcznie, ale jest pewien haczyk. W przeciwieństwie do HBO Max, nowa wersja platformy będzie oferowała możliwość skorzystania z tańszego pakietu, gdzie wyświetlane będą reklamy. Które pakiety w Max są więc najlepsze?

Pakiety w Max. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Telewizor z logo "max" na ekranie, miska popcornu i pilot na stole.
Fot. Hamara / Shutterstock

Cena Max w Polsce nie jest już tajemnicą. Debiutująca 11 czerwca 2024 roku w Polsce nowa wersja platformy HBO Max to naprawdę duże wydarzenie medialne. Nie chodzi o samo uproszczenie nazwy, która poniekąd zrywa z długą tradycją i przywiązaniem do samego HBO (Home Box Office), którego nazwa nawiązywała do wielkich kinowych hitów, ale nieprzerywanych reklamami. Debiut nowej wersji platformy przynosi zmiany w tej kwestii, a jednocześnie rozbudowuje sam katalog możliwości serwisu streamingowego.

Wideo prezentujące platformę Max.

Warner Bros. Discovery uzupełnia bowiem pakiety w Max o dostęp do m.in. kanału TVN. Tym samym posiadacze dowolnej subskrypcji będą mogli oglądać kanał w wersji online z poziomu aplikacji. To nie koniec zmian. Wiadomo już, że dotychczasowi posiadacze subskrypcji w HBO Max zostaną przeniesieni do Max na tych samych zasadach, co dotychczas.

Oznacza to, że w momencie startu nowej platformy będą logowali się do niej z wykorzystaniem tych samych haseł, a ich listy produkcji do obejrzenia pozostaną bez zmian. Jeżeli ktoś korzystał z ze zniżki, którą oferowało HBO Max na start w Polsce, ta zostanie utrzymana w cenie.

Informacja dla abonentów polsat box o zmianie nazwy usługi HBO Max na Max od 11 czerwca 2024, nowe pakiety oraz funkcje, zachowanie ceny i logowania, szczegóły kontaktowe.
Fot. Android.com.pl

Jeżeli zaś chodzi o dostęp do Max u operatorów, tutaj czeka na klientów miła niespodzianka. Osoby posiadające umowę na czas określony, otrzymają dostęp do pakietu w wersji Premium. Posiadacze HBO Max na czas nieokreślony, zostaną przeniesieni do pakietu Standard, ale z możliwością skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu Premium.

Szczegóły ma przekazywać już bezpośrednio sam operator, więc warto sprawdzać wiadomości od niego. Jak więc prezentują się poszczególne pakiety w Max?

Pakiet Podstawowy w Max

Max logo nowa platforma HBO fot Warner Bros Discovery
Fot. Warner Bros. Discovery / materiały prasowe

Różnorodne pakiety w Max mają dać użytkownikom platformy wybór. Mniejsza cena to niestety też pewne ograniczenia oraz co w tym przypadku najważniejsze – reklamy. Pakiet Podstawowy jako jedyny będzie je zawierał i ma to działać podobnie jak w przypadku Playera.

Oznacza to, że reklamy będą pojawiać się przed projekcją filmu czy serialu, ale mogą się włączyć także w trakcie jego trwania. Biorąc pod uwagę wszystkie pakiety w Max, ten jest najtańszy.

 • Najtańszy pakiet, ale zawierający reklamy;
 • Jakość Full HD;
 • Możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie;
 • Brak możliwości pobierania treści na urządzenia, by oglądać je offline;
 • Dostęp do kanału TVN HD;
 • Cena 19,99 złotych miesięcznie lub 199 za rok.

Pakiet Standardowy w Max

Pakiety w Max, Standard - Oglądaj jednocześnie na 2 urządzeniach, Rozdzielczość FULL HD, Pobrano 30 elementów
Fot. Max / zrzut ekranu ze słowackiej wersji serwisu

Kolejny pakiet w Max to już coś, z czego zapewne będzie korzystała większość użytkowników platformy streamingowej, a przynajmniej na samym początku.

Tutaj nie będzie już reklam, ale dalej pozostanie tylko jakość Full HD i możliwość oglądania jedynie na 2 urządzeniach jednocześnie. Za to pojawi się możliwość pobierania tytułów oraz dostęp do kanałów linearnych HBO.

 • Brak reklam;
 • Jakość Full HD;
 • Możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie;
 • Możliwość pobierania treści na urządzenia, by oglądać je offline (do 30 tytułów);
 • Dostęp do kanałów HBO, HBO 2, HBO 3, TVN HD;
 • Cena 29,99 złotych miesięcznie lub 299 za rok.

Pakiet Premium w Max

Informacje o usłudze Max Premium w serwisie streamingowym.
Fot. Max / zrzut ekranu ze słowackiej wersji serwisu

Jeżeli komuś zależy na najlepszej możliwej jakości, to pozostaje mu pakiet Premium. Ten jest zauważalnie droższy od pozostałych, ale tutaj wybrane treści dostępne będą w jakości 4K oraz z Dolby Atmos. Plusem będzie też możliwość oglądania na 4 urządzeniach jednocześnie oraz pobranie do 100 tytułów, ale dalej tylko 30 będzie można oglądać offline.

 • Brak reklam;
 • Jakość Full HD lub 4K, Dolby Atmos;
 • Możliwość oglądania na 4 urządzeniach jednocześnie;
 • Możliwość pobierania do 100 tytułów, by oglądać je offline (do 30 tytułów);
 • Dostęp do kanałów HBO, HBO 2, HBO 3, TVN HD;
 • Cena 49,99 złotych miesięcznie lub 499 za rok.

Pakiety w Max. Dodatkowy Kanały TV i Sport

Reklama serwisu Max Sport z trzema sportowcami w tle i logotypami wydarzeń sportowych, takich jak US Open, Tour de France, FIM Speedway Grand Prix i Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024.
Fot. Max / zrzut ekranu

Kolejną nowością w ofercie Max, będzie możliwość dokupienia dodatkowego pakietu Kanały TV i Sport. Ten można dodać do dowolnego z wybranych przez nas pakietów i oferuje dostęp do 25 kanałów telewizyjnych na żywo.

 • Dostęp do kanałów telewizyjnych: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX;
 • Relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych (Wielki Szlem, Puchar Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, 24h Le Mans i wielu więcej);
 • Oglądanie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego);
 • Cena 20 złotych miesięcznie.

Pakiety w Max. Co wybrać?

Smartfon z logo Max na pierwszym planie i rozmytym logo HBO Max w tle. Wiemy kiedy Max w Polsce zagości
Fot. rafapress / Depositphotos

Duży wybór pakietów nie ułatwia podjęcia decyzji. Jednak najbardziej optymalnym zdaje się ten Standardowy. Nie ma w nim reklam, jest względnie tani, ale niestety oferuje tylko jakość Full HD. Jeżeli więc komuś nie zależy na 4K, to warto pozostać przy tym wyborze. Chcąc oszczędzić, można postawić na pakiet z reklamami, a jeżeli ten nie będzie nam odpowiadał, przenieść się na któryś z wyższych.

Źródło: Max / opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Olena Ivanova / Shutterstock / Max / montaż własny

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw