Elden Ring DLC- Postać w stylu fantasy siedząca na tronie na tle apokaliptycznego krajobrazu zniszczonych budowli i płonącego miasta.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Zobacz najnowszy zwiastun fabularny

2 minuty czytania
Komentarze

Elden Ring: Shadow of the Erdtree ukaże się już 21 czerwca 2024 r. Dodatek do gry roku 2022 wzbudza emocje wszystkich fanów gier FROM SOFTWARE, dlatego też nic dziwnego, że na miesiąc przed premierą DLC, Japończycy podkręcają maszynę marketingową. Poniżej możecie zobaczyć zupełnie nowy zwiastun, opublikowany przez ekipę Miyazakiego.

Nowy zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Zwiastun fabularny Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Nie jest wielkim zaskoczeniem, że skoro poprzedni zwiastun pokazał nam walkę, to teraz czas na odrobinę warstwy fabularnej. Tu warto zaznaczyć, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree ukaże się nie tylko na konsolach obecnej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S) i komputerach PC, ale zagości też na stareńkich już PlayStation 4 oraz Xbox One.

Elden Ring: Shadow of the Erdree nie opuści starej generacji konsol

Grafika okładki gry "Elden Ring" przedstawiająca postać wojownika patrzącego na ogromny, świecący złotym światłem symbol pierścienia nad mrocznym, fantastycznym krajobrazem.
Fot. FROM SOFTWARE / materiały prasowe

To ciekawa zmiana w stosunku do innych dużych dodatków do jeszcze większych gier, które porzuciły starszą generację (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, Horizon Forbidden West: The Burning Shores). FROM SOFTWARE przy tym nie bierze jeńców i życzy sobie aż 169 złotych za to rozszerzenie do podstawowej gry, niezależnie od platformy waszego wyboru.

Jeżeli jednak nie macie dostępu do podstawowego Elden Ring, możecie teraz wyposażyć się w pakiet gra i dodatek. Bez promocji cena wyniesie 339 złotych, czyli tyle, ile za tytuły z segmentu AAA oczekują największe wydawnictwa. Cóż, fani soulslike’ów powiedzą, że warto i za 600 złotych. A nagrody gry roku też nie zdobywa się przecież za ładne oczy. Czekacie?

Dziękujemy, że dotarłeś do końca materiału. Zbieramy właśnie dane pośród naszych czytelników dotyczących ich podejścia do zarobków programistów. Jeżeli masz dodatkowe 10 sekund – będziemy wdzięczni, jeśli odpowiesz na poniższe pytanie.

Zdjęcie otwierające: FROM SOFTWARE / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw