Kadr z serialu Fallout od Amazon Prime. Mężczyzna w średnim wieku ubrany w niebieski strój stojący za mównicą z mikrofonem, z uśmiechem patrzy w bok, w tle zamazane drzewa i wiejski krajobraz o zachodzie słońca.
LINKI AFILIACYJNE

Pierwszy odcinek serialu Fallout obejrzysz całkowicie za darmo. Amazon wpadł na świetny pomysł

3 minuty czytania
Komentarze

Serial Fallout od Amazona zaczyna elektryzować coraz większe grono internautów. Początkowo produkcją popularnego serwisu streamingowego byli zainteresowani tylko fani serii gier RPG od Bethesdy, jednak po najnowszym ogłoszeniu z nadchodzącym tytułem na pewno zapozna się znacznie więcej osób.

Fallout za darmo – pierwszy odcinek obejrzymy na Twitchu

Gdzie obejrzeć Fallout. Kobieta w futurystycznym stroju stoi w opuszczonym pomieszczeniu wypełnionym piaskiem z zawieszoną bronią na przedramieniu.
Fot Amazon / materiały prasowe

Promocja nowych seriali jest bardzo ważna, o czym doskonale wiedzą wszyscy subskrybenci serwisów streamingowych. Niemniej rzadko kiedy zdarza się, aby władze popularnej platformy decydowały się pokazać część swojego nowego dzieła całkowicie za darmo. Taką niekonwencjonalną drogą poszedł jednak Amazon, który wyemituje pierwszy odcinek serialu Fallout w serwisie Twitch.

Zaznaczmy, że premierowy sezon nowej produkcji Prime Video składa się z ośmiu epizodów, które hurtowo zadebiutują na platformie w najbliższy czwartek, czyli 11 kwietnia. Niemniej widzowie, którzy nie są subskrybentami tej usługi będą mieli okazję przekonać się do wykupienia abonamentu już przy okazji transmisji na Twitchu, którą zaplanowano również na 11 kwietnia (dokładne szczegóły zostaną zdradzone w dzień wydarzenia).

Tłumaczenie: Przygoda na pustkowiach jest niebezpieczna, więc zabierz w podróż przyjaciela. Dołącz do niesamowitego grona streamerów, aby obejrzeć pierwszy odcinek Fallout na żywo na Twitchu już 11 kwietnia.

Naturalnie jest to część współpracy Amazona z serwisem Twitch. Pierwszy odcinek Fallouta wraz z widzami będą oglądać popularni streamerzy tacy jak Shroud, BrookAB i TheOnlyRyann. W związku z tym twórcy serialu w dosyć ciekawy i nieszablonowy sposób zwiększają potencjalne grono swoich widzów.

Gdzie oglądać kolejne odcinki serialu?

Postać z serialu Fallout w pancerzu stojącego na pustynnym terenie z rozmazanym tłem przedstawiającym opuszczone budynki.
Fot. Amazon / materiały prasowe

Tak jak wyżej wspomniałem, Fallout w swojej pełnej odsłonie (8 odcinków) zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 11 kwietnia. Pierwsze opinie dotyczące serialu są obiecujące, a recenzenci, którzy widzieli już jego dwa pierwsze epizody, zwracają uwagę na liczne nawiązania do serii gier od Bethesdy oraz świetną scenografię.

Jeśli chcecie na własnej skórze przekonać się, czy Fallout faktycznie okaże się hitem, warto wyposażyć się w subskrypcję usługi Prime od Amazona. Tymczasem osoby, które już to zrobiły i czekają na czwartkową premierę, zapraszam do naszego zestawienia z aktualnym TOP10 Netfliksa. W tym miejscu z pewnością znajdziecie kilka tytułów, które umilą wam ostatnie godziny oczekiwań.

Źródło: Twitch. Zdjęcie otwierające: Amazon / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw