Plakat promocyjny Amazon Original z postaciami stylizowanymi na postapokaliptyczny świat, tytuł "Fallout" na pierwszym planie, pośród pustynnego krajobrazu.

Serial Fallout zbiera pierwsze opinie. „Nie mogę wyobrazić sobie wierniejszej adaptacji”

3 minuty czytania
Komentarze

Do premiery najnowszej produkcji Amazona pozostaje jedynie kilkadziesiąt godzin. W związku z tym warto przyjrzeć się hasłu „serial Fallout opinie”, które stało się bardzo popularne w sieci. Nic w tym dziwnego, ponieważ pierwsi widzowie są zachwyceni tym, co przygotował dla nas zespół Prime Video.

Serial Fallout opinie – co mówi się o produkcji Amazona?

Serial Fallout opinie. Kobieta w skórzanym kombinezonie pilotki siedzi na walizkach o zmierzchu, z futurystycznym zegarkiem na nadgarstku, w tle nieostra sylwetka budynku. Gdzie obejrzeć Fallout.
Fot. Amazon / materiały prasowe

Jeśli należycie do grona osób, które jak na szpilkach czekają na premierę serialu Fallout od Amazon Prime Video – mamy dobrą wiadomość. Opinie krytyków oraz gości zaproszonych na pokazy przedpremierowe sugerują, że przed nami naprawdę dobre widowisko. Co prawda, Amazon zdecydował się zakulisowo przedstawić tylko dwa odcinki pierwszego sezonu, jednak z pewnością jest to próba, z którą warto się liczyć.

Zaznaczmy, że na platformie Prime Video wszystkie osiem epizodów zadebiutuje dokładnie 11 kwietnia. Z jakimi opiniami mamy do czynienia już teraz? Oto kilka z nich:

Potwierdzam, że widziałem dwa pierwsze odcinki Fallouta od Amazona w marcu. Bardzo mi się podobało i nie mogę się doczekać reszty sezonu. Myślę, że ta produkcja zadowoli wielu moich kolegów ze świata gier.

Tunnelsnakesfool

Miałem szczęście zobaczyć pierwsze dwa odcinki serialu Fallout. Niestety nie mogę powiedzieć nic poza tym, że jako wielki fan tej serii jestem niezwykle podekscytowany.

Dave Jewitt

O ile dwie powyższe opinie o serialu można zaliczyć do stosunkowo stonowanych, w sieci pojawiły się także recenzje, które dużo bardziej pompują balonik związany z oczekiwaniami widzów.

Jako fan serii w głębi serca nie mogłem sobie wyobrazić wierniejszej adaptacji na ekranie. Bardzo się cieszę, że wkrótce wszyscy będziemy mogli to obejrzeć!

VaultOfDaedalus

Jestem zszokowany. Dbałość o szczegóły, rekwizyty i scenerię sprawia, że to pozycja obowiązkowa dla prawie wszystkich fanów Fallouta!

JuiceHead

Premiera Fallouta zbliża się wielkimi krokami

Postać z serialu Fallout w pancerzu stojącego na pustynnym terenie z rozmazanym tłem przedstawiającym opuszczone budynki.
Fot. Amazon / materiały prasowe

Powyższe opinie jasno sugerują, że serial Fallout ma pełne prawo przypaść do gustu nawet widzom niezwiązanym z serią gier od Bethesdy. Przypomnijmy, że produkcja zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video dokładnie w czwartek 11 kwietnia, a jej fabuła skupi się na bohaterach, którzy muszą odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie. W obsadzie znajdziemy natomiast takie nazwiska jak Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan czy Mike Doyle. Poniżej znajdziecie zwiastun dobrze zapowiadającego się serialu.

Zwiastun serialu Fallout od Amazon Prime Video

W oczekiwaniu na debiut najnowszej produkcji Amazon Prime Video bardzo możliwe, że z chęcią rzucicie okiem na nieco mocniejsze produkcje. Jeśli tak – już teraz odsyłam was do naszego zestawienia z najlepszymi horrorami 2024 roku.

Źródło: The Direct. Zdjęcie otwierające: Amazon / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw