Kobieta w skórzanym kombinezonie pilotki siedzi na walizkach o zmierzchu, z futurystycznym zegarkiem na nadgarstku, w tle nieostra sylwetka budynku. Gdzie obejrzeć Fallout.
LINKI AFILIACYJNE

Gdzie obejrzeć Fallout? Serial do sprawdzenia tylko w jednym miejscu

4 minuty czytania
Komentarze

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć Fallout, czyli jeden z najciekawiej zapowiadających się seriali ostatnich lat, to odpowiedź może być tylko jedna. Produkcja własna od Amazon Studios będzie dostępna na Amazon Prime Video od 11 kwietnia 2024 roku. Czy to oznacza, że nie będzie można obejrzeć Fallout na innych platformach streamingowych?

Gdzie obejrzeć Fallout?

Gdzie obejrzeć Fallout. Kobieta w futurystycznym stroju stoi w opuszczonym pomieszczeniu wypełnionym piaskiem z zawieszoną bronią na przedramieniu.
Ella Purnell jako Lucy. Fot Amazon / materiały prasowe

Nowy serial, czyli Fallout na Amazon Prime, może być jedną z najciekawszych produkcji ostatnich miesięcy, a może i nawet lat. W końcu ostatnio HBO „odczarowało” klątwę adaptacji gier, a ich The Last of Us pokazało, że da się zrobić naprawdę dobry serial, bazując na tego typu produkcjach. Niewykluczone więc, że Fallout także da się zaliczyć do tego grona, a materiały wideo z serialu pokazują, że twórcy odrobili pracę domową. Przechodząc jednak do meritum i pytania, gdzie obejrzeć Fallout, odpowiedź jest prosta.

Zapowiedź serialu.

Serial Fallout można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video i to będzie jedyne miejsce, gdzie zostanie udostępniona taka możliwość. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie odcinki serialu będzie można zobaczyć od razu. Amazon czasami decyduje się na cotygodniową emisję, ale nie w tym przypadku. Tak więc cały 1. sezon Fallout będzie można obejrzeć od razu w momencie jego premiery. Ile odcinków przygotowano? Produkcja liczy sobie 8 odcinków, a każdy z nich może trwać około godziny. Fanów gier i seriali postapokaliptycznych może więc czekać prawdziwa uczta.

Lucy (Ella Purnell) to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządek na pustkowiach. Ghulem (Walton Goggins) z kolei to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

Fallout, opis od Amazon Prime

Czy Fallout będzie na Netflix?

Nowe wideo z Fallout - serialu od Amazon Prime Video. Kobieta w niebieskim kombinezonie stoi w przemysłowym pomieszczeniu z żółtymi elementami konstrukcyjnymi.
Ella Purnell jako Lucy. Fot. Amazon / materiały prasowe

Niektórzy niekoniecznie chcą korzystać ze streamingu od Amazona i mogą zastanawiać się, czy są inne miejsca, gdzie obejrzeć Fallout? Pierwszy na myśli może przychodzić największy streaming na świecie, ale to mało prawdopodobne, by produkcja pojawiła się wśród nowości na Netflix. Amazon do tej pory nie udostępniał swoich seriali innych firmom. Tak robi HBO, gdzie właśnie na Netflix znajdziemy obecnie m.in. Kompanię braci czy Sex w wielkim mieście. Tak więc, jeżeli zastanawiamy się, gdzie obejrzeć Fallout, potrzebne nam będzie konto Amazon Prime. Zawsze można też poszukać innych seriali i sprawdzić, gdzie obejrzeć Yellowstone lub postawić na jakieś filmy, czyli np. Oppenheimer lub serię Szybkich i wściekłych.

Ile kosztuje Amazon Prime?

Kadr z serialu Fallout od Amazon Prime. Mężczyzna w średnim wieku ubrany w niebieski strój stojący za mównicą z mikrofonem, z uśmiechem patrzy w bok, w tle zamazane drzewa i wiejski krajobraz o zachodzie słońca.
Kyle MacLachlan jako Overseer Hank. Fot. Amazon / materiały prasowe

Subskrypcja Amazon Prime Video jest obecnie jedną z najtańszych na rynku. Do wyboru mamy dwie jej wersje – miesięczną oraz roczną. Decydując się na założenie nowego konta w usłudze, dostajemy także 30-dniowy okres próbny, za który nie ponosimy opłat. Opłacając Amazon Prime na rok, zapłacimy 49 złotych (płatność z góry), czyli miesięcznie wychodzi około 4 złote.

  • Cena Amazon Prime na miesiąc – 10,99 złotych
  • Cena Amzon Prime na rok – 49 złotych

Podsumowując, Amazon Prime jest jedynym miejsce, gdzie można obejrzeć Fallout i na dodatek wychodzi to naprawdę tanio.

Źródło: Amazon. Zdjęcie otwierające: Amazon / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw