Zbliżenie na twarz mężczyzny z wyrazem zdumienia i zmartwienia, z rozmytym tłem w spokojnych, niebieskich tonacjach.

Jest zwiastun 4. sezonu „The Boys”. Widać nowe twarze

2 minuty czytania
Komentarze

Amazon Prime Video szaleje – oprócz zwiastuna „Fallout” pokazało także pierwszy trailer czwartego sezonu serialu „The Boys” o samozwańczych obrońcach sprawiedliwości. Oprócz kultowych bohaterów pojawią się także zupełnie nowe postacie.

Pierwszy zwiastun 4. sezonu „The Boys” – Spis treści

Już jest – pierwszy zwiastun 4. sezonu „The Boys”

Mężczyzna w kostiumie superbohatera z blond włosami i niebieskim opancerzeniem, patrzący w dal z ufną postawą, na rozmytym tle.
fot. Amazon

Serial „The Boys” od Amazon Prime Video, znany z niekonwencjonalnego podejścia do tematu superbohaterów, powraca z czwartym sezonem. Pierwszy zwiastun już ujrzał światło dzienne, zapowiadając kolejną porcję emocjonujących i kontrowersyjnych momentów.

Serial, będący ekranizacją komiksu autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, opowiada o grupie samozwańczych obrońców sprawiedliwości, którzy stają przeciwko superbohaterom nadużywającym swoich mocy. W poprzednich sezonach widzowie mogli śledzić losy zarówno bohaterów, jak i antybohaterów, z Homelanderem na czele. Dotychczas powstały trzy sezony, ostatni zakończył się w lipcu 2023.

W nadchodzącej serii pojawi się kilka nowych twarzy. Wśród nich znajdziemy Rosemarie DeWitt, która wcieli się w postać matki jednego z głównych bohaterów – Hughiego. Warto wspomnieć, że postać ojca Hughiego, Hugh Campbella Seniora, ponownie zagra Simon Pegg. Dodatkowo, w serialu pojawi się Jeffrey Dean Morgan, znany z takich produkcji jak „Nie z tego świata”. Czwarty sezon będzie kontynuacją dotychczasowych wątków, ale również wprowadzi nowe, zaskakujące elementy do już znanej historii.

O czym jest serial „The Boys”?

Fabuła serialu rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie pracują dla potężnej korporacji Vought International, która ich promuje i komercjalizuje ich działania. Poza swoimi bohaterskimi wcieleniami większość z nich jest skorumpowana i egoistyczna. Serial skupia się głównie na dwóch grupach: The Boys – zespole wojowników dążących do obalenia korporacji i jego „pracowników”, oraz The Seven – drużynie superbohaterów Vought, nadzorowanej przez Madelyn Stillwell.

Produkcja odwraca konwencjonalne postrzeganie herosów, przedstawiając ich jako moralnie wątpliwych. Ta świeża perspektywa na popularny gatunek przyciąga widzów zmęczonych tradycyjnymi opowieściami o superbohaterach. Sądząc po waszych komentarzach na Facebooku, zgadzacie się z tezą, że Marvel jest skończony i nawet powrót Roberta Downeya Jr. nie uratuje studia.

Premiera czwartego sezonu „The Boys” zaplanowana jest na przyszły rok. Widzowie z niecierpliwością oczekują na powrót swoich ulubionych postaci i na to, jak rozwiną się losy świata, w którym superbohaterowie nie zawsze są symbolem dobra. Jeśli planujecie oglądać serial w przyszłym roku, w innym naszym artykule możecie sprawdzić, ile kosztuje Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon, oprac. własne