LINKI AFILIACYJNE

John Wick wkracza do świata seriali. The Continental zmienia zasady gry

2 minuty czytania
Komentarze

The Continental to nowy serial, który rozwija uniwersum znane z filmów John Wick. I bądźmy szczerzy, to aż prosiło się o to, by wiedzieć o nim więcej. Wprawdzie filmy pokazały nam trochę tego świata, ale dalej nie wiemy o nim wszystkiego. Serial The Continental ma szansę pomóc nam uzupełnić wiedzę, choć nie każdy fan filmu może być zadowolony z tego, co otrzyma.

The Continental na Prime Video – nowy serial dla fanów serii John Wick

Zacznijmy od tego, że w serialu, a raczej trzech mini filmach (o czym za chwilę), nie występuje Keanu Reeves. The Continental to bowiem opowieść, która rozgrywa się jeszcze w czasach przed tym, aż Wick zaczął wymierzać sprawiedliwość na lewo i prawo. Serial The Continental to bowiem trzyczęściowa opowieść o tym, jak powstawał i działał hotel dla zabójców, który pierwszy raz zobaczyliśmy w filmie. Mówimy więc o solidnym rozwinięciu uniwersum, które dla fanów filmów akcji może być czymś wyjątkowym. Szczególnie, że obsada zapowiada całkiem ciekawą rozrywkę (Colin Woodell, Mel Gibson, Michelle Prada, Ben Robson, Hubert Point-Du Jour, Nhung Kate, Jessica Allain, Ayomide Adegun, Jeremy Bobb czy Peter Greene).

W serialu zobaczymy młodego Winstona Scotta, który zostaje wciągnięty w piekielny krajobraz Nowego Jorku lat 70-tych, aby zmierzyć się z przeszłością, którą myślał, że zostawił za sobą. Winston obiera śmiertelnie niebezpieczny kurs przez tajemniczy podziemny świat hotelu, podejmując wstrząsającą próbę przejęcia miejsca, w którym ostatecznie zasiądzie na tronie.

The Continental – opis od Prime Video

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie na platformie Prime Video 22 września, a kolejne będą pojawiały się w odstępie cotygodniowym. Czy serial będzie tak samo popularny jak filmy? Cóż, tutaj zdecydować będą już musieli sami widzowie. Zapewne nie zabraknie takich, którzy The Continental pokochają, ale pewnie znajdą się i ci, którym ten format zupełnie nie będzie pasował. Teraz można sprawdzić samemu, jak prezentuje się pierwszy odcinek tej opowieści. Jeżeli się wam nie spodoba, to zawsze możecie sprawdzić nowości na Netflix.

Źródło: Prime Video

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.