Counter-Strike 2 grafika promocyjna
LINKI AFILIACYJNE

Data premiery Counter-Strike 2. Valve droczy się z graczami… ale w ten żart (?) każdy z nas chce wierzyć

2 minuty czytania
Komentarze

Wszyscy sympatycy Valve z wypiekami na twarzy czekają na kolejne doniesienia dotyczące premiery Counter-Strike 2. Okazuje się, że amerykański producent zdecydował się nieco zabawić ze swoimi odbiorcami, udostępniając w mediach społecznościowych dosyć tajemniczą wiadomość.

Premiera Counter-Strike 2 już w najbliższą środę?

Premiera Counter-Strike 2 już w najbliższą środę?
fot. ESL Counter-Strike

Na początku tego miesiąca Valve zdecydowało się na masowe rozdawnictwo dostępów do beta-testów Counter-Strike 2. Taki stan rzeczy spowodował, że dziś niemalże każdy regularny gracz CS:GO może przesiąść się na nowszą wersję tej zasłużonej produkcji. Niemniej twórcy serii wciąż ani słowem nie wspomnieli o oficjalnej premierze wspomnianego przed chwilą tytułu. Jednak czy aby na pewno? Wczoraj wieczorem na platformie X (Twitter) konto CS2 udostępniło tajemniczy wpis, który zdaniem wielu graczy jest bezpośrednio związany z debiutem gry.

Co robicie w najbliższą środę?

Wpis CS2 na X (Twitter)

Zobacz też: Mamy już oceny Cyberpunk 2077: Phantom Liberty! Oto co mówią recenzje

Naturalnie taka wiadomość wywołała ogromny entuzjazm wśród graczy. Dla osób, które wciąż „nie dostały” się do Counter-Strike 2 będzie to szansa na bliższe zapoznanie się z grą, a z kolei beta-testerzy w końcu otrzymają pełen dostęp do głośnego tytułu bez żadnych ograniczeń. Zaznaczmy jednak, że ewentualna środowa premiera szerzej dostępnej wersji (tj. 27 września) wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Na ten moment warto poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Valve, które może nadejść już w ten weekend. W końcu amerykański producent niejednokrotnie udowadniał, że lubi droczyć się z graczami. Przejaw tego widzieliśmy, chociażby przy okazji udostępniania CS2 na początku tego roku.

Cóż, w chwili pisania tego tekstu Counter-Strike: Global Offensive wciąż „żyje”, więc jeśli nie załapaliście się do testów Counter-Strike 2 bardzo możliwe, że zainteresuje was nasz tekst dotyczący najważniejszych komend do CS:GOW końcu jest to ostatni gwizdek na to, aby godnie pożegnać się z tym zasłużonym tytułem, wygrywając jeden lub dwa mecze turniejowe.

Źródło: Valve

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw