LINKI AFILIACYJNE

Nowy pakiet z Canal+ pozwala sporo zaoszczędzić. Dostajesz także dostęp do innej usługi

3 minuty czytania
Komentarze

Niedawno Canal+ zdecydowało się rozszerzyć swoją ofertę o współpracę z Onet.pl. W ramach tej umowy powstał pakiet Onet Premium Canal+, który oferuje dostęp do treści obu platform. Jest to sposób na tańszy dostęp do multimediów, z których korzystamy na co dzień.

Streamingi są coraz droższe

Canal Plus

O tym, że na rynku streamingów nie dzieje się dobrze (z perspektywy nas – klientów), wiemy już od dawna. Wyższe ceny za praktycznie każdą platformę nie pozwalają już korzystać w dobrych cenach z udostępnianych filmów i muzyki, a wiele subskrypcji po prostu przestaje się opłacać. Dlatego firmy decydują się na współprace, aby zachęcić użytkowników do kupowania płatnych treści, a jednocześnie zapewnić im niższą cenę w pakiecie.

A w temacie drogich streamingów, przypominamy, że jeśli chcesz mieć Spotify Premium za darmo, zerknij na nasz poradnik, jak zapewnić sobie dłuższy bezpłatny okres. Oprócz tego zdradzamy najnowsze informacje na temat Spotify HiFi.

Canal+ ze współpracą z innymi usługodawcami

Canal+ od dłuższego czasu stara się w ramach swojego pakietu udostępniać także opcję różnych usług streamingowych. Abonenci tej platformy satelitarnej mają możliwość wykupienia dostępu do takich serwisów jak HBO Max, Netflix, Player czy Viaplay. Swoją drogą z tym ostatnim już niestety czas się w Polsce pożegnać.

Co więcej, subskrypcje tych serwisów przez Canal+ są tańsze niż bezpośrednie zakupy. Nie zawsze jednak wszystko działa tak jak w przypadku kupowania subskrypcji bezpośrednio o dostawcy – przykładem może być problem ze współdzieleniem kont na Netflixie, którzy mieli klienci Canal+.

Canal+ i Onet Premium

Pakiet z Onet Premium można nabyć w ramach głównego pakietu Canal+, który kosztuje 54 zł miesięcznie. W tej cenie mamy oczywiście dostęp do Canal+ oraz dodatkowo do artykułów, podcastów oraz programów wideo od kilkudziesięciu polskich i zagranicznych wydawców z ramienia Onetu.

Jeśli ktoś zdecyduje się na subskrypcję miesięczną, otrzyma trzy miesiące Onet Premium gratis. Oszczędności są jeszcze większe w przypadku subskrypcji na pół roku, która kosztuje 180 zł. W tej opcji klienci otrzymują Onet Premium na 12 miesięcy w prezencie. Oto jak prezentuje się pakiet cenowo na tle innych propozycji:

Materiały od kilkudziesięciu niezależnych polskich i zagranicznych wydawców w jednej subskrypcji. Czytaj, słuchaj i oglądaj materiały tworzone przez cenionych i nagradzanych dziennikarzy; Kilkadziesiąt serii podcastów, shortcastów, artykułów audio i popularne programy Onetu w wersji audio; „Newsweek” i jego wydania specjalne, „Forbes”, „Forbes Women”, „Przegląd Sportowy”,  „Skarby Kibica” i inne papierowe wydania w formacie PDF; Czytasz, słuchasz i oglądasz materiały na Onecie bez reklam innych firm. Będzie Ci towarzyszyć jedynie logo Canal+ online na znak wspólnej oferty, z której możesz skorzystać już teraz

canal+

Jeśli chodzi o ceny samego Onet Premium, prezentują się one następująco w pakietach w zależności od czasu subskrypcji. Jeśli ktoś korzysta zatem i z treści tekstowych w sieci, i z multimediów w streamingu, pakiet z Canal+ może być to dla niego korzystną ofertą.

Źródło: Wirtualne Media, oprac. własne

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw