Stranger Things Netflix Eleven
LINKI AFILIACYJNE

5. sezon Stranger Things na pierwszym oficjalnym materiale. Netflix zapowiada finał serialu

2 minuty czytania
Komentarze

Myśl o zwieńczeniu Stranger Things może zdołować wielu fanów tego wybitnego serialu, jednak czy tego chcemy, czy nie — Netflix już teraz przygotowuje nas do finałowych odcinków. Co więcej, w sieci pojawiła się już nawet pierwsza zajawka nadchodzącej serii. Czego można spodziewać się po ostatnich epizodach jednego z największych hitów ostatnich lat?

Zbliża się koniec Stranger Things. Oto zapowiedź finału serii

Zbliża się koniec Stranger Things. Oto zapowiedź finału serii

Czwarty sezon Stranger Things, który debiutował w bibliotece Netfliksa w maju i lipcu zeszłego roku, stanowił świetny wstęp do finału serialowej historii. W końcu twórcy potwierdzili, że to właśnie piąta odsłona serii będzie również tą ostatnią. Taki stan rzeczy dosyć szybko spowodował, że fani hitowej produkcji już teraz wyczekują premiery nadchodzącego sezonu. Okazuje się, że emocje widzów bardzo skutecznie podbił sam Netflix, który w swoich mediach społecznościowych udostępnił pierwszą oficjalną „zajawkę” Stranger Things 5.

Na trwającym dziesięć sekund filmie możemy zobaczyć ruiny Hawkins oraz neon lodziarni Scoops Ahoy, którą mogliśmy poznać w trzecim sezonie serialu. Co więcej, na podłodze widać „macki” stanowiące jeden z motywów przewodnich poprzedniej serii odcinków. W związku z tym możemy przypuszczać, że nadchodzący sezon będzie stanowić bezpośrednią kontynuację historii urwanej w lipcu zeszłego roku. Sam filmik zatytułowany „Przepraszam za nasz bałagan…” możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też: Niesamowite, Netflix zrobił dobry serial. Szkoda, że przy Wiedźminie tego nie potrafił

Oczywiście pomimo tego, że materiał bezpośrednio nie zapowiada żadnych nowości, fani w sekcji komentarzy momentalnie zaczęli wyrażać zachwyt. Pozytywny odbiór szybko wychwycili twórcy, którzy zdecydowali się nawet odpowiedzieć na jeden z wpisów słowami „nadchodzi coś słodkiego”.

Cóż, wszystko wskazuje na to, że piąty sezon Stranger Things pojawi się wśród nowości na Netflix w 2024 lub 2025 roku. Niemniej udostępnienie pierwszej zajawki nowej serii już we wrześniu tego roku może oznaczać, że twórcom bliżej do udostępnienia finału już w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. O tym jednak przekonamy się wraz z kolejnymi zapowiedziami. Warto też przypomnieć, że Stranger Things to jeden z najlepszych seriali na Netflix, więc warto śledzić o nim wszelkie informacje.

Źródło: Netflix

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.