Sześciu postaci ubranych w stroje przypominające ubiór asasynów z różnych epok stoi ramię w ramię na ciemnym tle.
LINKI AFILIACYJNE

Zagraj w Assassin’s Creed za darmo – masz na to tylko kilka dni

3 minuty czytania
Komentarze

Przed nami bardzo ważne dni oraz tygodnie dla serii Assassin’s Creed. Mowa tu przede wszystkim o premierze Mirage, która nastąpi już 12 października. Niemniej, zanim do tego dojdzie, Ubisoft przygotował dla fanów kultowej franczyzy sporą niespodziankę. Mowa tu o bardzo hojnym, aczkolwiek zwięzłym darmowym weekendzie.

5 gier z serii Assassin’s Creed do odebrania w darmowy weekend

5 gier z serii Assassin’s Creed do odebrania w darmowy weekend

Nie da się ukryć, że lwia część graczy wraca do serii Assassin’s Creed z niezwykłą ochotą oraz radością. W związku z tym na pewno ucieszy ich fakt, że Ubisoft przygotował ogromne wydarzenie związane właśnie z tą franczyzą. Od 10 do 14 sierpnia, czyli od czwartku do poniedziałku będziecie mogli całkowicie bezpłatnie zanurzyć się w świat pięciu gier z kultowego cyklu. Mowa tu o:

  • Assassin’s Creed II
  • Assassin’s Creed: Brotherhood
  • Assassin’s Creed: Revelations
  • Assassin’s Creed IV: Black Flag
  • Assassin’s Creed: Valhalla

Każdą z wymienionych wyżej produkcji będziecie mogli pobrać za darmo, jednak dostęp do jej zasobów wygaśnie w poniedziałek. Oczywiście Ubisoft przygotował się na ewentualne narzekania, wprowadzając także atrakcyjne promocje na poszczególne tytuły z serii. Co ciekawe rabaty mają sięgać nawet do 75%, więc jeśli nie uda wam się zakończyć fabuły w ciągu pięciu dni, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokończyć ją już po zakupie i otrzymaniu gry na stałe.

Zobacz też: PayDay 3 miał mnie zmieść z powierzchni ziemi. Zagrałem i nadal stoję, ale to niekoniecznie źle

Co ważne, darmowy weekend nie jest dla wszystkich. O ile gracze korzystający na co dzień z PC-tów nie muszą się martwić o żadne dodatkowe koszty, ponieważ gry będą udostępniane na Ubisoft Connect (Valhalla również na Epic Games), o tyle z kłopotami mogą spotkać się konsolowcy. W przypadku PlayStation 4 i PlayStation 5 całkowicie za darmo będzie dostępna jedynie Valhalla, ponieważ aby załapać się na darmowy weekend z The Ezio Collection oraz Black Flag, należy wykupić abonent PlayStation Plus Extra.

Gorzej sytuacja ma się na Xboxie, gdzie, aby zagrać we wszystkie pięć gier, trzeba posiadać aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. W związku z tym darmowy weekend najatrakcyjniej zapowiada się dla PC-towców. Tymczasem, jeśli chcielibyście jeszcze bardziej zgłębić świat darmowych gier, odsyłam was do naszego zestawienia najfajniejszych gier na Steam za darmo. Co więcej, jeśli interesują was dynamiczne produkcje, bardzo możliwe, że zainteresuje was nasz tekst dotyczący celowników do Valoranta.

Źródło: Ubisoft

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw