Mamy przeciek z Call of Duty: Modern Warfare 3 – te mapy zna każdy gracz serii

2 minuty czytania
Komentarze

Bardzo możliwe, że Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Takie plotki pojawiały się już wiele miesięcy temu, jednak teraz pewności może dodawać nam pewien incydent, w który zostało wmieszane Activision. Oczywiście mowa tu o przecieki zawartości nadchodzącej gry!

Call of Duty: Modern Warfare 3 na pierwszym przecieku

Call of Duty: Modern Warfare II, które miało swoją premierę w zeszłym roku dało nam świetne podwaliny pod trzecią część odświeżonej podserii. Okazuje się, że Activsion aktywnie pracuje nad tym tytułem, ponieważ do sieci wyciekły zdjęcia z kilku map, które rzekomo mają pojawić się w grze. W tym miejscu warto jednak podkreślić, że tak jak w przypadku każdego przecieku do całego tematu należy podejść z odpowiednim dystansem.

Niemniej dużo mówi nam reakcja Activsion, które błyskawicznie usunęło z Twittera i innych portali społecznościowych screeny map z nadchodzącej gry. Naturalnie w internecie nic nie ginie, więc jeśli tylko chcecie, możecie zapoznać się z materiałami między innymi na stronie Imgur:

Zobacz też: Nowe Call of Duty do gry nie będzie wymagać… prądu. Marka się rozwija

Na zdjęciach widać odświeżone i unowocześnione mapy, które mieliśmy okazję poznać przy okazji oryginalnej serii Modern Warfare. Mowa tu o lokacjach Terminal oraz Scrapyard. Niestety materiały nie zostały udostępnione w wysokiej rozdzielczości, więc wciąż nie możemy stwierdzić, jak bardzo są wiarygodne.

Na sam koniec warto wspomnieć, że zgodnie z wieloma plotkami trzecia część podserii sygnowanej logo Call of Duty zadebiutuje 10 listopada tego roku. Niemniej na oficjalne potwierdzenie tego typu wiadomości trzeba jeszcze nieco poczekać.

Źródło: Charlie Intel

Motyw