LINKI AFILIACYJNE

Gdzie obejrzeć Psi patrol – w tych miejscach zobaczysz animację on-line

5 minut czytania
Komentarze

Gdzie obejrzeć Psi patrol to pytanie, które rodzice mogą słyszeć wyjątkowo często. Psi patrol to bowiem szalenie popularna animacja, którą na szczęście można obejrzeć on-line. Mówimy tutaj zarówno o filmie Psi patrol, jak i całym serialu, który liczy sobie aż 9. sezonów. Można więc powiedzieć, że to naprawdę dużo oglądania, ale czego się nie robi dla najbliższych i najmłodszych członków naszej rodziny. Sprawdźmy więc, gdzie obejrzeć Psi patrol i czy znajdziemy wszystkie sezony serialu w jednym miejscu?

Gdzie obejrzeć Psi patrol serial – streaming i on-line

Gdzie obejrzeć Psi Patrol Fot Nickelodeon
Fot. Nickelodeon

Zacznijmy może od dobrej wiadomości, a mianowicie tego, że można obejrzeć serial Psi patrol on-line. Mówimy tutaj o ponad dwustu odcinkach, gdzie każdy trwa trochę ponad 20 minut. Łącznie to około 4600 minut, czyli ponad 76 godzin, a więc 3 dni oglądania non stop. Oczywiście nie zachęcamy do takich maratonów, a po prostu pokazujemy skalę. Serial Psi patrol to fenomen, który w Polsce cieszy się równie dużą popularnością, co np. Świnka Peppa.

Przejdźmy teraz do tych gorszych wiadomości, czyli tego, że wszystkich sezonów Psiego patrolu nie obejrzymy w jednym miejscu. Różne sezony znajdują się na innych platformach streamingowych i trzeba trochę kombinować. Najlepiej wypada tutaj oferta od SkyShowtime oraz Play Now, gdzie obecnie mamy dostęp do aż 8. sezonów. Niestety, ale bez pierwszego, czyli rozpoczynającego całą psią przygodę i bez wszystkich odcinków z innych sezonów. Poniżej możecie zobaczyć, gdzie obejrzeć Psi patrol serial wraz z linkami, które przekierują was od razu w odpowiednie miejsce. Teraz będzie mogli obejrzeć Psi patrol na np. 65-calowym telewizorze i co ważniejsze dla niektórych, wśród tego, co oglądać na Netflix jest też Psi patrol. Dorośli zawsze mogą sprawdzić, gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli lub obejrzeć animację ze swoimi pociechami.

Fot Nickelodeon

Serial Psi Patrol – gdzie obejrzeć poszczególne sezony

Ile kosztuje serial Psi patrol, czyli ile zapłacimy za obejrzenie produkcji?

Fot Nickelodeon

Jeżeli chcemy posiadać serial Psi patrol na własność i mieć go zawsze pod ręką, to możemy wykupić dostęp do niego na platformie CHILI. Tam za każdy z 5. dostępnych sezonów zapłacimy 54,90 złotych. Łącznie dam nam to kwotę 274,5 złotych. Taniej wychodzi opcja korzystania z subskrypcji, choć warto tutaj pamiętać o tym, że to kwota, którą uiszczać będziemy co miesiąc. Nie ma też gwarancji, że dostęp do serialu Psi patrol będzie zawsze możliwy. Czasem niektóre platformy ze względów licencyjnych usuwają ze swojego katalogu niektóre produkcje.

  • Cena SkyShowtime – miesięczna subskrypcja 24,99 złotych
  • Cena Netflix – miesięczna subskrypcja od 29 złotych
  • Cena Play Now – usługa dostępna dla abonentów sieci Play, cena uzależniona jest od wybranego pakietu u operatora
  • Cena Canal+ Online – miesięczna subskrypcja 29 złotych

Gdzie obejrzeć Psi patrol film – streaming i on-line

Psi patrol to nie tylko serial, ale także aż cztery filmy, które z pewnością spodobają się najmłodszym fanom tej opowieści. Najnowszy z nich został wyprodukowany w 2021 roku i nosi nazwę Psi patrol: Film, więc ten polecamy obejrzeć na samym końcu. Podobnie jak w wersji serialowej, pytanie gdzie obejrzeć Psi patrol w wersji filmowej nie jest takie łatwe. Tak naprawdę wszystkie filmy Psi patrol znajdziemy na Apple TV, gdzie dostęp do nich trzeba wykupić lub wypożyczyć osobno w iTunes. Jeżeli korzystamy ze streamingu, to najnowszą produkcję znajdziemy m.in. na Netflix, a pozostałe już na SkyShowtime.

Filmy Psi patrol – gdzie obejrzeć?

Ile kosztuje film Psi patrol? Wypożyczenie i kupno

Tutaj najtaniej będzie korzystać ze streamingu, czyli dokładnie tak, jak w przypadku serialu Psi patrol. Dalej trzeba jednak pamiętać o tym, że biblioteki serwisów VOD mogą się zmieniać i film Psi patrol może kiedyś z nich zniknąć. Pozostaje więc opcja zakupu produkcji, gdzie ceny za jeden film wynoszą 39,90 złotych (Apple). Tytuły można także wypożyczać na okres 48 godzin od pierwszego uruchomienia i tutaj ceny zaczynają się od około 10 złotych za film (np. Player).

O czym opowiada Psi patrol?

Psi patrol to produkcja, która zadebiutowała w 2013 roku i z miejsca stała się dużym sukcesem. W dużym skrócie to historia chłopca (Ryder), który razem z całą załogą psów podejmuje się przeróżnych misji. W serialu zobaczymy takie psiaki jak: owczarek Chase’a, dalmatyńczyk Marshalla, buldog Rubble, kundelek Rocky, labrador Zuma, suczka cockapoo Sky, ale i syberyjski husky Everest, chihuahua Tracker, golden retrievery Tuck oraz Ella, berneński pies pasterski Rex czy jamnik Libertty.

Źródło: Upflix / Wikipedia

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw