ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wiemy, kto wyreżyseruje nowego Kapitana Amerykę!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Kapitan Ameryka to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych superbohaterów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe. Już wkrótce zadebiutuje nowa produkcja opowiadająca o przygodach tej postaci. Niedawno dowiedzieliśmy się, kto stania za kamerą tego filmu.

Kapitan Ameryka 4 w końcu z reżyserem

Kapitan Ameryka 4 w końcu z reżyserem

Pomimo tego, że produkcja zatytułowana roboczo Kapitan Ameryka 4 została zapowiedziana już jakiś czas temu, wciąż nie uzyskaliśmy zbyt dużo informacji dotyczących tego tytułu. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że w głównego bohatera wcieli się Anthony Mackie znany fanom Marvela ze swoich występów jako Falcon. Jak się jednak okazuje, do sieci trafiło nazwisko reżysera, który stanie za kamerą nadchodzącego widowiska.

Zgodnie z doniesieniami dobrze poinformowanego serwisu The Hollywood Reporter jest to Julius Onah. 39-latek w przeszłości pracował przy takich filmach jak Paradoks Cloverfield, Dziewczyna ma kłopoty czy Luce. Angaż przy tak dużym projekcie Marvela będzie zdecydowanie największym wyzwaniem w karierze amerykańsko-nigeryjskiego reżysera.

Scenariusz do „nowego Kapitana Ameryki” napisze natomiast duet Malcolm Spellman oraz Dalan Musson. Obaj panowie współpracowali przy serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Aktualnie ta produkcja składa się z jednego sezonu liczącego sześć odcinków oraz jest dostępna na platformie streamingowej Disney+.

Na ten moment nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących daty premiery nowego filmu o Kapitanie Ameryce. Najprawdopodobniej produkcja trafi do kin w 2023 bądź 2024 roku. Fabularnie nadchodzący tytuł będzie odnosić się do historii z serialu Falcon i Zimowy Żołnierz oraz zmiany warty na stanowisku kultowego superbohatera. Przypomnijmy, że wcześniej postać Steve’a Rogersa odgrywał Chris Evans. O wszelkich nowinkach dotyczących filmu Kapitan Ameryka 4 będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło: The Hollywood Reporter

Sprawdź najnowsze wpisy