„Justice League" zwiastun

Jest zwiastun „Justice League” Snyder Cut i inne zapowiedzi ze świata DC

2 minuty czytania
Komentarze

W trakcie wirtualnego konwentu DC Fandome pokazano m.in. zwiastun „Justice League” oraz zapowiedzi innych oczekiwanych produkcji. 

Oto „Justice League” od Zacka Syndera. Zwiastun pokazuje sporo nowych scen

https://youtu.be/z6512XKKNkU

Zack Snyder z powodów osobistych nie mógł dokończyć pracy na planie filmu „Justice League”. Zastąpił go Joss Whedon, ale jego wersja nie przypadła do gustu fanom, krytykom i zwykłym widzom. Powstał ruch #releasethesnydercut, który domagał się od wytwórni Warner Bros. wypuszczenia reżyserskiej wersji filmu Snydera. W końcu pomysł dostał zielone światło, ale przygotowanie materiałów nakręconych przez Snydera wymagało wyłożenia dodatkowych 30 mln dol.

Czytaj też: „The Batman” – jest pierwszy zwiastun i sporo nowych informacji

Efekty pracy prezentuje choć w części zwiastun „Justice League” w wersji Snydera, który jest raczej zlepkiem różnych scen niż pełnoprawną zapowiedzią. Słychać w nim utwór „Allelujah” Leonarda Cohena, który Snyder użył już w filmie „Watchmen. Strażnicy”. W USA „Zack Snyder’s Justice League” trafi w przyszłym roku do serwisu HBO Max w czterech trwających po godzinie częściach. W trakcie DC Fandome uspokojono fanów z innych krajów, że produkcja doczeka się też dystrybucji międzynarodowej

„Wonder Woman 1984” – Cheetah kradnie show

Pojawił się też nowy zwiastun drugiego filmu cyklu z Gal Gadot w roli Wonder Woman. Zaprezentowano w nim wiele scen z Barbarą Minervą (Kristen Wiig), która przekształci się w Cheetah. Jej pojedynki z główną bohaterką zapowiadają się ekscytująco. W filmie nie zabraknie też Steve’a Trevora (Chris Pine).

 

„Wonder Woman 1984” miał trafić do kin w czerwcu, ale z powodu pandemii koronawirusa premierę przesunięto na 2 października

„Legion samobójców 2” – zapowiedź i materiały zza kulis

W trakcie DC Fandome nie zobaczyliśmy zwiastuna filmu Jamesa Gunna, ale za to pokazano materiał przedstawiający obsadę oraz nagrania zza kulis produkcji. Premiera filmu zaplanowana jest na 6 sierpnia 2021 roku. Wystąpią w nim m.in. Margot Robbie (Harley Quinn), Idris Elba (Bloodsport), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Rick Flag), Jai Courtney (Kapitan Boomerang) i John Cena (Peacemaker).

Źródło: Deadline.com

Czytaj też: Zwiastun Suicide Squad Kill The Justice League – policzek dla fanów?

Motyw