Kilka dni temu informowaliśmy o promocji, w ramach której każdy mógł aktywować za darmo 1 GB internetu na 5 dni. Tamta oferta właśnie dziś wygasła, jednak pomarańczowy operator przygotował kolejną.

Szczegóły promocji

Pakiet jest powiązany z akcją promocyjną, zgodnie z którą Orange udostępnia darmowe pakiety danych za bramki strzelone przez polską reprezentację. Tak się złożyło, że podczas wczorajszego meczu Polska – Kazachstan wygraliśmy 3:0, co daje nam 3 GB internetu. Aby aktywować pakiet musimy wysłać SMS o treści BRAWOPOLACY pod numer 277. Wiadomość jest płatna zgodnie z cennikiem, w przypadku ofert na kartę jest to 20 groszy. Paczka danych jest ważna przez 5 kolejnych dni, na aktywację mamy czas do 7 września. Transfer ze wspomnianego pakietu jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami i środkami udostępnianymi w ramach abonamentu. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci usług głosowych Orange, z wyjątkiem klientów biznesowych.

Co dalej?

Kolejny mecz polskiej reprezentacji odbędzie się 5 października, kiedy to zagramy z Armenią. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za polskich piłkarzy, aby marketingowcy Orange nie musieli zastanawiać się, ile internetu przyznać za przegrany mecz…

Regulamin promocji

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.