Orange – 3 GB internetu za zwycięski mecz polskiej reprezentacji

Adrian Celej Newsy 2017-09-05

Kilka dni temu informowaliśmy o promocji, w ramach której każdy mógł aktywować za darmo 1 GB internetu na 5 dni. Tamta oferta właśnie dziś wygasła, jednak pomarańczowy operator przygotował kolejną.

Szczegóły promocji

Pakiet jest powiązany z akcją promocyjną, zgodnie z którą Orange udostępnia darmowe pakiety danych za bramki strzelone przez polską reprezentację. Tak się złożyło, że podczas wczorajszego meczu Polska – Kazachstan wygraliśmy 3:0, co daje nam 3 GB internetu. Aby aktywować pakiet musimy wysłać SMS o treści BRAWOPOLACY pod numer 277. Wiadomość jest płatna zgodnie z cennikiem, w przypadku ofert na kartę jest to 20 groszy. Paczka danych jest ważna przez 5 kolejnych dni, na aktywację mamy czas do 7 września. Transfer ze wspomnianego pakietu jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami i środkami udostępnianymi w ramach abonamentu. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci usług głosowych Orange, z wyjątkiem klientów biznesowych.

Co dalej?

Kolejny mecz polskiej reprezentacji odbędzie się 5 października, kiedy to zagramy z Armenią. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za polskich piłkarzy, aby marketingowcy Orange nie musieli zastanawiać się, ile internetu przyznać za przegrany mecz…

Regulamin promocji


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x