Orange ma tradycję rozdawania gigabajtów internetu za bramki polskiej reprezentacji piłki nożnej. Sieć nie zapomniała o swoich klientach, mimo niezbyt satysfakcjonującego wyniku spotkania.

Szczegóły promocji

Samej rozgrywki z różnych powodów nie będziemy komentować. Dotychczas za jedną bramkę strzeloną przez naszych reprezentantów (samobójcze się nie liczą) pomarańczowy operator rozdawał 1 GB internetu. W czasie Euro 2016 stosowano dodatkowe mnożniki. Na logikę teraz Orange powinien zabrać swoim klientom po 4 GB lub przynajmniej zapomnieć o sprawie. Tak się nie stało, mimo przegranego meczu każdy indywidualny klient (nie dotyczy wyłącznie ofert dla firm) może aktywować pakiet 1 GB ważny przez 5 dni. Wystarczy wysłać SMS o treści GRAMYDALEJ pod numer 277. Wiadomość jest płatna zgodnie z cennikiem abonenta, w przypadku ofert na kartę jest to 20 groszy. Pakiet może być aktywowany najpóźniej do 4 września. Co ważne, dodatkowy transfer jest wykorzystywany w pierwszej kolejności.

To świetny gest

Orange nie zapomina o swoich klientach, jedną z zalet tej sieci są częste promocje. Owszem, nie każdemu pasuje darmowy internet, niektórzy klienci i tak nie mogą w pełni wykorzystać pakietu z abonamentu. Nie da się każdemu dogodzić, a wielu z nas dodatkowy transfer może się przydać. Może i 1 GB to mało, może 5 dni to zbyt krótki okres ważności, ale mimo wszystko trudno jest narzekać na taką ofertę.

Regulamin promocji

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.