T-Mobile Mi Band 5 do smartfonów

T-Mobile dorzuca opaskę Mi Smart Band 5 do wszystkich smartfonów Xiaomi

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

T-Mobile poinformował, że od dzisiaj do wszystkich smartfonów Xiaomi dodaje bezpłatny prezent — opaskę Mi Smart Band 5. Z promocji można skorzystać zarówno podpisując umowę abonamentową z telefonem, jak i kupując urządzenie na raty lub za gotówkę.

T-Mobile i Mi Band 5 do smartfonów Xiaomi — jak otrzymać opaskę?

Promocja ogłoszona przez magentowego operatora trwa od dzisiaj do 22 lipca. Żeby z niej skorzystać, wystarczy być klientem indywidualnym T-Mobile (mieć w tej sieci numer na kartę, w ofercie typu MIX lub w abonamencie) i kupić u operatora dowolny smartfon Xiaomi. Oprócz telefonu otrzymamy wtedy również opaskę Mi Smart Band 5.

Na telefon można zdecydować się, zarówno podpisując nową umowę w trakcie obowiązywania promocji, jak i wybierając aneks do umowy, która już trwa. Urządzenia można nabyć również bez podpisywania umowy, płacąc jednorazowo lub w ratach 0% – zapewnia T-Mobile. Z promocji można skorzystać zarówno w stacjonarnych salonach magentowego operatora, jak i w jego sklepie internetowym.

Czytaj także: Zobacz, jak często twój smartfon Xiaomi będzie otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń

Mi Smart Band 5 kosztuje obecnie w popularnych sklepach z elektroniką ok. 120 zł, można więc przyjąć, że korzystając z promocji w T-Mobile, oszczędzamy właśnie taką kwotę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu, na naszym portalu znajdziecie recenzję opaski Mi Smart Band 5.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy